Wpis z mikrobloga

Ekhm, Murki i Marabelki.

Sprawa eskaluje, jesteśmy mocno zaskoczeni i poruszeni odbiorem naszej grafiki. Nigdy nie było naszym zamiarem wywołanie takich reakcji. W żaden sposób nie chcemy promować lub wspierać patologii w postaci różnych form przemocy.

Przepraszam wszystkie osoby, które poczuły się dotknięte.

Poniższy obrazek powstał z zamysłem stworzenia zabawnej gry słów nawiązującej do produktu Pianki Liście, który mamy w ofercie. NIGDY, ale to NIGDY, naszym zamiarem nie było naturalizowanie lub w jakikolwiek sposób pochwalanie stosowania przemocy. Nieważne, czy fizycznej, czy psychicznej, nieważne wobec kogo i kiedy. To nie podlega dyskusji, przemoc nie może mieć miejsca.

Na co dzień każdy z nas doświadcza, niestety, różnych form przemocy. Fizycznej podobno coraz rzadziej (oby), ale bardzo często, szczególnie w internecie, otrzymujemy nieprzyjazne, agresywne wiadomości. Bardzo łatwo jedną wiadomością, wydawałoby się, niewinną, można sprowokować dużo osób, które finalnie wyładują swój gniew w sposób, który paradoksalnie nie będzie miał wiele wspólnego z sympatią. Pamiętajmy o tym, bo we własnym gniewie łatwo przesadzić w drugą stronę i w walce o zatrzymanie przemocy dołożyć cegłę, która mocno zrani osobę po drugiej stronie. Po drugiej stronie są zawsze żywe i czujące osoby. Pamiętajcie o tym.

W każdym razie, mimo sugestii, podjęliśmy decyzję, że nie usuniemy posta. Nie chcemy chować głowy w piasek, zależy nam, żeby jasno określić własne stanowisko, aby nie było wątpliwości: JESTEŚMY PRZECIWNI STOSOWANIU PRZEMOCY. Czy coś więcej trzeba tu dodać? Nie widzę celu w opisywaniu o jaką przemoc chodzi, bo każda przemoc jest zła.

Mamy tutaj wielu sympatyków, którzy mogli poczuć się dotknięci naszą grafiką. Nie chcę nikogo przekupywać, ale wiem, że sporo osób myślało o zamówieniu żelków w najbliższym czasie. Dlatego też postanowiłem zrobić specjalny rabat na tę okazję. Działamy na bardzo niskiej marży, takie rabaty zdarzają się u nas bardzo rzadko, ale jest to wyjątkowa sytuacja. Wybierając swój kod możesz dać nam sygnał.



Jesteśmy małym producentem żelków, zatrudniamy około 30 osób. Codziennie znajdujemy się w różnych sytuacjach i doskonale rozumiemy rolę szacunku do drugiego człowieka. Z mojej strony dodam, że dołożę starań, aby powyższe wartości na stałe wpisały się w nasze zasady działania.

Od razu odpowiem - nie będzie analogicznego posta na dzień kobiet. Nie pozwolimy na podobne interpretacje w przyszłości. Jak widać, takie gry słów nie są zabawne i łatwo przekroczyć cienką granicę.

#gusto #oswiadczenie #afera
ecco - Ekhm, Murki i Marabelki.

Sprawa eskaluje, jesteśmy mocno zaskoczeni i porus...

źródło: comment_1600860757kcT4MEN52FlRryORku6Png.jpg

Pobierz
  • 276
@patyszon: @Mawis: @ghost92: @daeun: To już nic nie zmieni, bo mało kto, to zobaczy, ale czy taka grafika byłaby lepsza?


Lepsze by było gdybyście na prawdę napisali, że przepraszacie i że problem przemocy wobec mężczyzn istnieje, jest bardzo poważny a co najgorsze zamiatany pod dywan i ignorowany również przez was co pokazaliście robiąc sobie z tego żarty. Bo przecież 8 krotnie więcej samobójstw mężczyzn niż kobiet bierze się
@ecco: Ja jednak zapropsuje..
Każdy czasem zrobi jakąś głupotę. Dobrze umieć się przyznać i przeprosić. Pogadać z marketingowcem, dać liścia (żelka, żeby sie nie mazał) i wszystko.
Nie rozumiem jedynie dlaczego ten post ciągle wisi. Wiele osób ma kontakt z wami właśnie przez fb, więc tych "przeprosin" na wykopie i tak nie zobaczą. Starego posta usunąć, dodać wpis wyjaśniający na FB i tyle. Robić dalej swoje.
wykop in nutshel. Disney przeprasza za polubienie homofobicznego wpisu - wykopki: ale #!$%@? ugieli się pod lewadzgą ideologia.
Jakiś śmieszny sklep nawiązuje do tego ze laski czasem z czapy leją facetów i opiera na tym reklamę . Wykopki: halo polimcja, proszę przyjemchać do internetu bo czujem siem atamkowany XDDDDDDDDDDDDDD i tak reklama słaba, ale takie jaja to tylko wy wykopowe #!$%@? potraficie robić xD