Wpis z mikrobloga

Ekhm, Murki i Marabelki.

Sprawa eskaluje, jesteśmy mocno zaskoczeni i poruszeni odbiorem naszej grafiki. Nigdy nie było naszym zamiarem wywołanie takich reakcji. W żaden sposób nie chcemy promować lub wspierać patologii w postaci różnych form przemocy.

Przepraszam wszystkie osoby, które poczuły się dotknięte.

Poniższy obrazek powstał z zamysłem stworzenia zabawnej gry słów nawiązującej do produktu Pianki Liście, który mamy w ofercie. NIGDY, ale to NIGDY, naszym zamiarem nie było naturalizowanie lub w jakikolwiek sposób pochwalanie stosowania przemocy. Nieważne, czy fizycznej, czy psychicznej, nieważne wobec kogo i kiedy. To nie podlega dyskusji, przemoc nie może mieć miejsca.

Na co dzień każdy z nas doświadcza, niestety, różnych form przemocy. Fizycznej podobno coraz rzadziej (oby), ale bardzo często, szczególnie w internecie, otrzymujemy nieprzyjazne, agresywne wiadomości. Bardzo łatwo jedną wiadomością, wydawałoby się, niewinną, można sprowokować dużo osób, które finalnie wyładują swój gniew w sposób, który paradoksalnie nie będzie miał wiele wspólnego z sympatią. Pamiętajmy o tym, bo we własnym gniewie łatwo przesadzić w drugą stronę i w walce o zatrzymanie przemocy dołożyć cegłę, która mocno zrani osobę po drugiej stronie. Po drugiej stronie są zawsze żywe i czujące osoby. Pamiętajcie o tym.

W każdym razie, mimo sugestii, podjęliśmy decyzję, że nie usuniemy posta. Nie chcemy chować głowy w piasek, zależy nam, żeby jasno określić własne stanowisko, aby nie było wątpliwości: JESTEŚMY PRZECIWNI STOSOWANIU PRZEMOCY. Czy coś więcej trzeba tu dodać? Nie widzę celu w opisywaniu o jaką przemoc chodzi, bo każda przemoc jest zła.

Mamy tutaj wielu sympatyków, którzy mogli poczuć się dotknięci naszą grafiką. Nie chcę nikogo przekupywać, ale wiem, że sporo osób myślało o zamówieniu żelków w najbliższym czasie. Dlatego też postanowiłem zrobić specjalny rabat na tę okazję. Działamy na bardzo niskiej marży, takie rabaty zdarzają się u nas bardzo rzadko, ale jest to wyjątkowa sytuacja. Wybierając swój kod możesz dać nam sygnał.



Jesteśmy małym producentem żelków, zatrudniamy około 30 osób. Codziennie znajdujemy się w różnych sytuacjach i doskonale rozumiemy rolę szacunku do drugiego człowieka. Z mojej strony dodam, że dołożę starań, aby powyższe wartości na stałe wpisały się w nasze zasady działania.

Od razu odpowiem - nie będzie analogicznego posta na dzień kobiet. Nie pozwolimy na podobne interpretacje w przyszłości. Jak widać, takie gry słów nie są zabawne i łatwo przekroczyć cienką granicę.

#gusto #oswiadczenie #afera
ecco - Ekhm, Murki i Marabelki.

Sprawa eskaluje, jesteśmy mocno zaskoczeni i porus...

źródło: comment_1600860757kcT4MEN52FlRryORku6Png.jpg

Pobierz
  • 276
@ecco: Jak napiszesz że chodziło o liścia danego chłopak swojemu chłopakowi to będą się nad tym trzepać całą noc z radości że chodziło o przemoc w środowiskach lgbt. ( ͡ ͜ʖ ͡) Ale UE nałoży na was sankcje. ʕʔ
Raz zamówiłem, polecałem rodzinie i znajomym, planowałem kolejne zamówienie dużo większe, ale podziękuję. Jeśli to mają być przeprosiny to są to bardzo żałosne przeprosiny. Grafiki nie planujecie usuwać, mimo, że wprost bije od niej pochwalaniem przemocy wobec mężczyzn. Szkoda, że nie zastosowaliście takiej grafiki jak podesłał w tym wątku @frems. Wszyscy byśmy się pośmiali...
@ghost92:

W każdym razie, mimo sugestii, podjęliśmy decyzję, że nie usuniemy posta. Nie chcemy chować głowy w piasek, zależy nam, żeby jasno określić własne stanowisko, aby nie było wątpliwości: JESTEŚMY PRZECIWNI STOSOWANIU PRZEMOCY. Czy coś więcej trzeba tu dodać? Nie widzę celu w opisywaniu o jaką przemoc chodzi, bo każda przemoc jest zła.


Nie stosujemy usuwania błędów, przykro mi.
@ecco: Szkoda, że na tej grafice nie jest jasno określone stanowisko tylko w komentarzach na wykopie. Jak się popełnia błąd to stara się go naprawić i nie robić tego na przyszłość, a nie udawać, że przecież nie miało się złych intencji. Szkoda, bo bardzo smakowały mi Wasze kwaśne żelki jak i wzór wysyłanych maili. Jeśli błędów nie usuwacie tylko ignorujecie to trudno.