Wpis z mikrobloga

@Estetykatopodstawa: A w barkach ile teraz?
Sylwetka i proporcje oczywiscie mega, smiac mi sie chce jak niektorzy tu pisza, ze nie jest to estetyczne, owszem moze klatka mogla by byc lepsza ale i tak nie jest jakas zla, po prostu srednia. Wedlug mnie jedynie troche masy brakuje no ale teraz na niej jestes :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zieew: nie wiem ile w barkach, jak mierzyłem to około 132 było na redu, więc myślę że teraz że 135 bedzie, bo wszystkie wymiary poszły w górę. Klatka niestety zawsze będzie lipna bo takie przyczepy :(.
Dużej masy robić nie chce, muszę być w miarę dociety bo tego wymaga specyfika mojej pracy.
Natomiast myślę że do kwietnia, gdzie planuje już zaczac redukcję, dobije do około 88-90kg i. Tego będę zbijać. To
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@In_thrust_we_trust: jak to nie? Ja mówię otwarcie zawsze, wprost w twarz ale może dlatego tylko ludzie mnie szanują xD.
Często słyszę negatywy, ale się nimi nie przejmuje. Biorę je pod uwagę bo wiem wtedy co powinienem zmienić.
Ja negatywy odbieram jako pozytyw. Po prostu motywacja do zmiany.

Natomiast teksty o wzroście czy Gino, na co nie mam pływu, na to się #!$%@?. Bo wiem, że mam doczynienia z niedojebem.

@programista1992:
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: no tak to, mowie o dalszych znajomosciach, not taki nie powie Ci wprost w twarz ze wygladasz zle, niestetycznie itp ;) Tak dzialaja stosunki miedzyludzkie ;)

Wsrod dobrych znajomych to wiadomo ze moga poleciec szczere krytyki albo tez bekowe, wla wsrod obcych lub dalszych znajomych jest kurtuazja. Tak samo Ty nigdy nie powiedziales nogdy dalszej znajomej/znajomemu ze brzydko wyglada, proste :)

Czy to dobrze czy zle nie mi oceniac, ale
  • Odpowiedz