Wpis z mikrobloga

  • 0
@dave8 zdjęcie nie jest mojego autorstwa, sam mam w domu wszystkie te konsole i 3 traktuje raczej kolekcjonersko do ps4 mam vr dzieciaki się cieszą a ja sam wolę grać na pc a laptop to dla mnie nie komputer ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dave8: No tak, masz rację, były, w 1994 roku Apple wprowadziło do sprzedaży komputer PowerBook 520, w którym po raz pierwszy Trackball zastąpiono nowym wynalazkiem - dobrze dziś znanym gładzikiem. Może jeszcze dam moc - taktowanie zegara 33mhz, pamięci ram 4 mb :]
  • Odpowiedz
@dave8: tak, grałeś... Nie to że Ci nie wierzę, bo w tamtym okresie dużo osób dostawało "prezenty" od swoich Izraela. Pewno Dawid albo Ibrahim masz jeszcze na imię? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡ ͜ʖ ͡) Ja w 89 miałem dostęp do xero kolorowego w wydawnictwie MON. Niby pierdółka, ale wtedy to było jedno z pierwszych w Polsce.
  • Odpowiedz
Na pewno znalem wtedy więcej osób z laptopami niz z Ps1, a zwykłego PC-ta to mial prawie każdy tak jak Pegasusa.


@dave8: nie wiem gdzie Ty żyłeś, ale w Krakowie do końca lat dziewięćdziesiątych 1/3, no może 1/2 klasy miała komputer w domu.

może w końcu ogarnie burdel z kablami


@hpiotrekh: jaki burdel? Wszystko ładnie połączone, tyle, że nie zasłonięte. Fakt, psuje to estetykę, ale burdel to by
  • Odpowiedz