Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zastanawiałam się czy przejść do innej szkoły (3 kl. technik informatyk) wynosząc się od rodzinki tuż po 18, czy w ogóle to rzucić i znaleźć robotę, ale biorąc pod uwagę moje osiągnięcia naukowe takie jak #!$%@? trygonometrii wygląda na to że nie będę miała wyboru.

#techbaza #mayushiicontent #zalesie
  • 10
  • Odpowiedz
@mayurishiina: Nie wiem jaką dokładnie Masz sytuację, ale jeśli jest choć "znośnie", ciśnij i ukończ szkołę. A po skończeniu szkoły ogarnij robotę i potem sobie poszukaj pokoju/mieszkania.
Tak bym zrobił. Nie rezygnuj z technika informatyka, to naprawdę może Ci się przydać:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mayurishiina: To nie jest dobry pomysł, o wiele lepiej skończyć średnią, napisać maturę i wtedy można iść bez problemu na studia do jakiego miasta chcesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anzelmbohatyrowicz: nie jest, nie daję rady z absolutnie niczym. jedyny test z jakiego mam szanse dostać pozytywny wynik, to na obecność koronawirusa. nawet o imię jakie wyczytują przy sprawdzaniu obecności się muszę spierać.
mieszkać już mam z kim i gdzie. nawet o pracę się aż tak nie boję mając już doświadczenie w projektach open source. jedyne co, to w papierach zostanie niedokończona szkoła i brak matury.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mayurishiina:

nawet o pracę się aż tak nie boję mając już doświadczenie w projektach open source. jedyne co, to w papierach zostanie niedokończona szkoła i brak matury.


Nono, świetlna przyszłość się szykuje. Faktycznie ludzi pomagajacych obsługiwać kasy samoobsługowe w supermarketach też potrzeba ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz