Wpis z mikrobloga

@RichBet: czasem ktoś wrzuci na bojówkę. To dość gościnna grupa, mimo że przy chlebie rozmowa nabiera rumieńców najbardziej, ciasto i pizza też znajdą uznanie
  • Odpowiedz
est grupka z pitcofaszystami, z której #!$%@?łem


@Dru_Gru: ładnie to ująłeś XD Mimo wielu wad, to na tej grupie jest mnóstwo merytorycznej wiedzy, której naprawdę próżno szukać w innych miejscach. Niezłe jest jeszcze pizzamaking.com, czasami można ciekawe wątki trafić. Na facebooku nie udało mi się trafić drugiej grupy, która byłaby tak dobrze przygotowana, moje placki dzięki tej grupie weszły na zupełnie nowy poziom, znakomicie przygotowane pliki grupy (w tym plik dla początkujących).

Modyfikacje jakichś gówno-piecy i katowanie domowych piekarników otwartymi drzwiczkami zostawiam bez komentarza
  • Odpowiedz
Srogo kisłem z tych dedykowanych łopat do pitcy, czy zbiórki hajsu na sprzęt do nagrywania xS


@Dru_Gru: prędzej czy później taki rak dotyka wiele for czy grup, skupiających miłośników - "sponsorzy", czy ludzie, którzy chcą sobie na tym dorobić XD Ze zbiórki na sprzęt też kisłem srogo i zastanawiałem się w jakim kierunku pójdzie ta grupa.

Mimo wszystko jest dużo użytkowników z rygiczem, którzy gaszą mądrości o konieczności zakupu włoskiej, profesjonalnej łopaty za 300zł i potrafią
geuze - > Srogo kisłem z tych dedykowanych łopat do pitcy, czy zbiórki hajsu na sprzę...

źródło: comment_1600808991xn3dHZlNiwou8zo2DrWiI3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dru_Gru: podobny rak jest na Piekarniczej Braci, chociaż tam jest więcej rygiczu i jeszcze chyba nikt nie doi tej grupy na specjalnych akcesoriach itd. Hitem była jakaś laska, która się obraziła na cały świat, że jej przepisy są przeklejane na inne grupy czy blogi i "ona już nic nie będzie tutaj robić". Faktem jest, że jej wypieki i porady robiły wrażenie, ale zachowywała się, jakby była pierwszy dzień w internecie
  • Odpowiedz