Wpis z mikrobloga

W gorących co jakiś czas lądują wpisy @pafffel, pod którymi mireczki piszą miłe komentarze na temat jego rodziny i życia na wsi. Dziś mirek ten wrzucił swoje zdjęcie, co również wywołało pozytywne reakcje, został nawet nazwany "sympatycznym śmieszkiem" i "spoko mordą", ktoś inny jeszcze napiłby się z nim wódki.

Niewiele osób jednak zauważyło komentarze pod jednym z ostatnich postów, w których ta "spoko morda" chwali się, że zamiast wysterylizować swoją kotkę, woli topić kocięta: https://www.wykop.pl/wpis/52257067/pokazkota-kleszcze-powyciagane-mleczko-wypite-i-sp/#comment-185250405

Uważajcie, kim się zachwycacie :/

#koty #afera
choochoomotherfucker - W gorących co jakiś czas lądują wpisy @pafffel, pod którymi mi...

źródło: comment_1600787926lOWjqPUQm5kgT16g4dbbBw.jpg

Pobierz
  • 40
@IloczynKartezjanski: A gdzie ja tłuki napisałem że to pochwalam? Tak czułem że trzeba to dopisac bo się zlecą barany co czytać nie potrafią. Napisałem ze #!$%@? mnie to jak wiecznie wykopki są zaskoczone. Świat dla nich to biedra, blok i danielmagical - a taki nius jest szokiem, gdzie na prowincji jest to po prostu normą. Normą, którą praktykują głownie starsze osoby, co o sterylizacji nie wiedzą, nie wiedzą co i jak,