Wpis z mikrobloga

W gorących co jakiś czas lądują wpisy @pafffel, pod którymi mireczki piszą miłe komentarze na temat jego rodziny i życia na wsi. Dziś mirek ten wrzucił swoje zdjęcie, co również wywołało pozytywne reakcje, został nawet nazwany "sympatycznym śmieszkiem" i "spoko mordą", ktoś inny jeszcze napiłby się z nim wódki.

Niewiele osób jednak zauważyło komentarze pod jednym z ostatnich postów, w których ta "spoko morda" chwali się, że zamiast wysterylizować swoją kotkę, woli topić kocięta: https://www.wykop.pl/wpis/52257067/pokazkota-kleszcze-powyciagane-mleczko-wypite-i-sp/#comment-185250405

Uważajcie, kim się zachwycacie :/

#koty #afera
choochoomotherfucker - W gorących co jakiś czas lądują wpisy @pafffel, pod którymi mi...

źródło: comment_1600787926lOWjqPUQm5kgT16g4dbbBw.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
bo dla tych pieprzonych wsiórów sterylizacja zwierząt jest przeprowadzana za darmo a i tak bęcwałom się nie chce poświęcić odrobiny czasu żeby to załatwić


A skąd się mają o tym dowiedzieć, cześć tam nie wie jak dobrze z internetu korzystać. O 5 wyjść na pole i wracają w nocy. Tak trudno wam zrozumieć, że to nie jest to samo życie co w bloku w poznaniu czy wiosce pod warszawą? Tam trzeba edukacji,
  • Odpowiedz
Świat dla nich to biedra, blok i danielmagical


@Outline: Ale nie sądź innych po sobie, ok? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od urodzenia mieszkam w dzielnicy, która przypomina wieś, wiem, co się w takich miejscach wyprawia, ba, kojarzę z dzieciństwa, że matka mojej koleżanki utopiła małe koty. Chodzi o fakt, że mirki pod wpisami gościa zachwycają się tą sielskością i nim samym, bo faktycznie sprawia wrażenie takiego dobrego
  • Odpowiedz
@Outline mowa tu ciągle o typie, ktory ma konto na wykopie i to mocno aktywne, więc chyba tak upośledzony nie jest jak wieśniacy, o których piszesz
  • Odpowiedz
Chodzi o fakt, że mirki pod wpisami gościa zachwycają się tą sielskością i nim samym, bo faktycznie sprawia wrażenie takiego dobrego ziomeczka, a tutaj okazuje się, że nie do końca jest taki fajny.


@choochoomotherfucker: Ale ja nikogo nie bronię (tamtego typa mam w dupie - zresztą jak i was wszystkich :D), odpowiedziałem do tych obrońców co na mnie naskoczyli, bo czytać ze zrozumieniem nie potrafią, a grają tylko emocjami.

mowa tu
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: przecież napisał, że idą na lekcje pływania a nie że je topi?

@rybsonk: idź spróbuj uświadamiać stare babki po 90 roku zycia żeby nie topiły kotów w rzece, ktoś zadzwoni na policję że we wsi złodziej i będą cię potem za każdym razem wzywać jak coś komuś zginie xD
#!$%@? mnie to bohaterstwo zza klawiatury
  • Odpowiedz
@rybsonk: a co robisz żeby było lepiej? Komentarzami na wykopie uświadomisz prostych/starszych ludzi na wsiach ? :D #!$%@? stratedzy.

Jebnę komentarz o ludziach ze wsi i idę pić latte w starbucksie :D
  • Odpowiedz
idź spróbuj uświadamiać stare babki po 90 roku zycia żeby nie topiły kotów w rzece, ktoś zadzwoni na policję że we wsi złodziej i będą cię potem za każdym razem wzywać jak coś komuś zginie xD

#!$%@? mnie to bohaterstwo zza klawiatury


@performance_artist: ten typ nie ma 90 lat, jego warto było uświadomić że to jest chore i naganne
  • Odpowiedz
@rybsonk:

to wciąż więcej niż zrobiłeś ty


#!$%@? te internetowe przepychanki ;D Random mówi do randoma jakby go znał :DDD
Jeszcze coś o moim starym powiedz i obraz wykopowego specjalisty, działacza, napinacza mam w pełni
  • Odpowiedz
idź spróbuj uświadamiać stare babki po 90 roku zycia żeby nie topiły kotów w rzece


@performance_artist: O, to kumate te nasze starowinki, że w wieku 90 lat siedzą na wykopie, śledząc jeszcze przy tym tagi typu kononowicz i patostreamy.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: w ogóle nie znałem sprawy, ale teraz dotarłem do tego wpisu, bo mu niby ojciec umarł i paru o tym wspomniało w komentarzach.

On jest ogólnie chyba jakiś upośledzony po stylu pisania. Nie wiem co powiedzieć. Pod swoim postem w gorących nawet napisał komentarz „#!$%@? z kotami”, jak mu to ktoś wypomniał...
  • Odpowiedz