Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś z was doświadczył kiedyś takiego problemu jak czucie się obcym we własnym mieszkaniu? Parę lat temu zmarł mi ojciec, który był właścicielem. Z uwagi na obowiązujące prawo, stałem się spadkobiercą i teraz jestem w jego posiadaniu. Pomimo mieszkania tutaj 4,5 roku, ściany tego mieszkania są dla mnie obce. Powinienem być szczęśliwy, bo mało kto w młodym wieku (mam 26 lat) dysponuje takim dobrodziejstwem. Większy komfort psychiczny i radość odczuwałem gdy wynajmowałem pokój w jakimś mieszkaniu, z zupełnie obcymi osobami. Zaczyna mnie to męczyć, bo tak naprawdę nie czuję się tutaj szczęśliwy.

#dom #mieszkanie #smutek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6907e4f49ad326e7b1aaf8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy ktoś z was doświadczył kiedyś t...

źródło: comment_1600752844nFatTW1FPHiUCcv8TxBpoQ.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Sprzedaj. Pracowałem kiedyś z taką starszą kobietą, której mąż zmarł z dnia na dzień i mieszkali we wspólnym mieszkaniu masę lat. Od razu się odcięła i sprzedała mieszkanie. Mocno się wkręciła w urządzenie nowego i widać było jak bardzo jej to pomaga i przynosi radość.