Wpis z mikrobloga

@arkan997: Przy obecnych cenach gier, wojnach na promocje i exy, żeby nie mieć obu konsol to trzeba być niezłym przegrywem i dziadem. I tak Was widzę fanboye ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Takie #!$%@? przegrywy, które nie maja 3,5 k w 2020 roku, co jest ceną #!$%@? kompa XD
  • Odpowiedz
właściciele ps5 tylko zyskają. granie w gry Bethesdy bez modów to jak podcieranie się pogniecioną folią aluminiową


@plonace_kalosze: jakbym czytał pctowców i ich wysrywy na temat beta testów GTA5 kiedy musieli czekać parę lat dłużej na gre
  • Odpowiedz
@terwer358: Bo fallout to #!$%@? universum i kiedyś to był hit na hity stojąc na podium obok baldurów czy arcanum. Potem wszedł rak Beth ze swoim chorym modelem i wszystko zepsuł. Może więc po odrobinie chemioterapii ze strony Microsoftu będzie można zagrać w fajnego fallouta.
  • Odpowiedz
tak, tak. Brak gier to postęp i wspaniała wiadomość dla fanów PS xDDD

#!$%@?ąc, że i tak wyjdą prędzej czy później na PS5


@dyzmund: sam preferuje psa od xboxa, ale teraz to robisz kur*e z logiki chłopcze. Miliony graczy na świecie kocha gry bethesdy. Ja tez nie jestem ich wielkim fanem, ale jest masa ludzi, którzy są. Ten ruch Microsoftu to mistrzostwo i jeśli ktoś myślał, że wojna konsolowa się skończyła
  • Odpowiedz
@majkkali: ?????? Zieloni pokazali dobitnie, że kiszenie marek na swojej konsoli to bezsens z biznesowego punktu widzenia... Co dopiero teraz załapało SONY...
Odpisałem tylko na komentarz...
Panie dorosły mężczyzno...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz