Wpis z mikrobloga

  • 3
@arkan997 Wątpię aby TES 6 nie był na PS5. Zbyt duża i popularna marka imho. Ewentualnie dadzą czasowe ogranicze. Np pół roku po premierze na Xbox / pc.
  • Odpowiedz
  • 2
@arkan997: oby tylko Microsoft wypieprzyl Creation Engine i kazal zbudowac Skyrima tym patalachom z Bethesdy na silniku np Unreal Engine


@highlander A UE jest łatwo modowalny? Gracze TES będą oczekiwać łatwej modowalnosci gry. Bez tego znacząca część zalet i siły gry spadnie.
  • Odpowiedz
@arkan997: raczej na 90% gry Bethesdy dalej będą wychodzić na PS5, ale już samo to,że najprawdopodniej w dniu premiery będą w gamepass, a na PS5 będzie trzeba zapłacić 350zl może zrobić robotę dla Microsoftu
  • Odpowiedz
@arkan997: właściciele ps5 tylko zyskają. granie w gry Bethesdy bez modów to jak podcieranie się pogniecioną folią aluminiową


@plonace_kalosze: Nie tyle bez modów ale weź odbuguj sobie questa bez konsoli w tych ich zbugowanych grach choć na pewno casuale konsolowi mają teraz dylemat, sam w Fallout 3 i Nev Vegas grałem na xboxie 360, nigdy więcej bo przez te ich bugi prawie mi sie xbox #!$%@?ł bo co
  • Odpowiedz
@luki839: Ale że co, że niby Microsoft od razu wrzuci nową premierę na Gamepass? Jeżeli tak będzie to kupię Xboxa od razu, ale jak na ten moment wchodzę i oglądam co jest dostępne to w zdecydowanej większości są to gry 3-4-5 letnie, które już od dłuższego czasu mam w bibliotece na PSPlus, bo Sony je udostępniło w cenie plusa
  • Odpowiedz
@Celinka95: Wszystkie gry należące do Microsoftu są wrzucane na premierę do gamepassa: Forza, Gears of War, Wastland 3, The Outer Worlds i wiele innych pojawiły się w dzień premiery w usłudze Microsoftu
  • Odpowiedz
@arkan997: tak jakby Microsoft mial zamiar #!$%@? te gry na Playstation. Przyklad - Minecraft. Przejeli marke i wydaja wszedzie gdzie sie da. Pomysl jak wyglada takie cos od strony wizerunkowej.
  • Odpowiedz
@arkan997: Tak btw kiedy za dzieciaka wychodziły zajebiste gry, to sobie myślałem, że jak będę dorosły, to jak ja będę coś robić innego, jak za te kilkanaście lat gry będą jeszcze fajniejsze. O jaki ja głupi byłem patrząc na to, jak współcześnie rynek gier jest #!$%@?, razem z tymi konsolami i korporacjami za nimi stojącymi xD a starsze gierki nadal cieszą, jak dawniej
  • Odpowiedz