Wpis z mikrobloga

Mercedes w220 - pierwsza fura, 21lvl, generalnie jestem zadowolony bo zbierałem bardzo długo, spełniłem swoje mini marzenie za 10600, pijcie ze mną kompot
Zamiast kupować jakies nudne megany czy focusy można mieć klase premium a jak wiadomo Mercedes (i to w V8) to było zawsze pancerne, fajne i solidne auto.

#samochody #pierwsze4kola #mercedes #motoryzacja
dwapalcewnatalce - Mercedes w220 - pierwsza fura, 21lvl, generalnie jestem zadowolony...

źródło: comment_16007107635gHIyh8WbwgWJDPx7xbtUD.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 2
@dwapalcewnatalce przyjacielu szanuje za wybór ale doprowadź go do jakiegoś stanu zacznij od zdjęcia z szyby ogłoszenia o sprzedaży i zrób coś z tymi reflektorami bo strasznie ta klasa premium wygląda a i czy mi się zdaje czy to nie aby rdza się pokazała na drzwiach ale to już standard dla starych merców że wszystkie drzwi i klapa są zjedone od spodu albo jeszcze nie zostały zjedzone.
  • Odpowiedz
  • 1
@Glugluglator jeżeli kupił od osoby która dbała o niego w miarę to nie będzie miał wysokich kosztów bo jakbym miał porównywać społeczność BMW i Mercedesów to bez porównania xd BMW żadnego w polszy poniżej 20k bym nawet kijem nie tknął sory ale to są samochody bardziej gruzy zdewastowane i upalalne przez małolatów. Natomiast społeczność mercedesa jest zupełnie inna.
  • Odpowiedz
W220 za 10k mówisz :D Zresztą, to widać po zdjęciu, spasowanie maski, rdza, reflektory zamglone, módl się żeby airmatic Ci nie padł, bo podwoisz wartość auta :D


@MatiKosa: Już się wyżyłeś polaczku? To wracaj do swojego passata i daj chłopakowi spokój.
  • Odpowiedz
@xUnf: Po pierwsze nie "polaczku". Po drugie nie mam passata. Szanuję chłopaka za spełnienie marzeń, ale taki wybór to po prostu pakowanie się w kłopoty, segment F nie ma litości dla ludzi, którzy chcą przyszczurować każdą złotówkę, a W220 będą najgorszą eSą w historii niestety nie słynie z bezawaryjności, na czele z systemem Airmatic. Gość ledwo wysupłał 10k na auto w złym stanie, auto, które już na samym spalaniu będzie
  • Odpowiedz
@dwapalcewnatalce: zajebisty ziomeczq, hejterow olewaj. A ze nic nie dziala, ze nie ma podlogi, caly w szpachli, lyse opony i ogolnie rozjebunda to jebnij naklejke „zlomnik” i „zawsze gruzem” i ello
  • Odpowiedz