Wpis z mikrobloga

Brak słów na moje uwielbienie wobec popisów oratorskich Piotra Kraśki xDD. Przed momentem w Faktach po faktach zadał Czarneckiemu następujące pytanie:

W 1077 roku doszło do najsłynniejszych przeprosin w historii ludzkości. Cesarz Henryk VI udał się pieszo do Kanossy prosić papieża Grzegorza VII o wybaczenie. Cesarz rozebrał się, założył na siebie worek, i stał boso w śniegu przez wiele godzin, a może nawet i dni. Papież Grzegorz VII przyjął przeprosiny i zdjął z cesarza ekskomunikę. A co musiałby zrobić Ziobro aby przebaczył mu prezes Kaczyński?
#polityka #tvn #piotrkrasko
kropek00 - Brak słów na moje uwielbienie wobec popisów oratorskich Piotra Kraśki xDD....

źródło: comment_1600709520Jt3ryLJUMxskaGoTqAUGNr.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cesarz Henryk VI


@kropek00: Coś mu się p----------o albo tobie jak to przepisywałeś bo chodzi o Henryka IV. Henryk VI był takim przechujem, że prędzej by skrócił papieża o głowę niż blagał o przebaczenie.
  • Odpowiedz
@kropek00: raczej mi chodziło o to że może jakby nie machał czerwoną płachtą to jaro nie wysłałby do tvp smutnych panów z wypowiedzeniami. On się wtedy zachowywał w TVP ja teraz Holecka, full yolo a kilka dni później płakał w tok fmie że to nie tak miało być XD
  • Odpowiedz
Coś mu się p----------o albo tobie jak to pisałeś bo chodzi o Henryka IV. Henryk VI był takim przechujem, że prędzej by skrócił papieża o głowę niż blagał o przebaczenie.


@LibertyPrime: prawda, chodziło o Henryka IV. Nie zapamiętałem imion bohaterów historii, zajrzałem do wiki aby je sobie przypomnieć, źle przeczytałem, przekręciłem i napisałem tutaj źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz