Wpis z mikrobloga

Brak słów na moje uwielbienie wobec popisów oratorskich Piotra Kraśki xDD. Przed momentem w Faktach po faktach zadał Czarneckiemu następujące pytanie:

W 1077 roku doszło do najsłynniejszych przeprosin w historii ludzkości. Cesarz Henryk VI udał się pieszo do Kanossy prosić papieża Grzegorza VII o wybaczenie. Cesarz rozebrał się, założył na siebie worek, i stał boso w śniegu przez wiele godzin, a może nawet i dni. Papież Grzegorz VII przyjął przeprosiny i zdjął z cesarza ekskomunikę. A co musiałby zrobić Ziobro aby przebaczył mu prezes Kaczyński?
#polityka #tvn #piotrkrasko
kropek00 - Brak słów na moje uwielbienie wobec popisów oratorskich Piotra Kraśki xDD....

źródło: comment_1600709520Jt3ryLJUMxskaGoTqAUGNr.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Przypomniała mi się jeszcze jedna jego perełka z Faktów, gdy zapowiadał materiał o premierowym pokazie prototypu polskiego auta elektrycznego:

Najpopularniejszym elektrykiem na amerykańskich drogach jest Tesla. W Polsce najpopularniejszym elektrykiem jest Wałęsa, ale nie tak się będzie nazywał polski samochód elektryczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piękny pomysł, wyobraźcie sobie na naszych droga modele Wałęsa Dd, Wałęsa Mmmm, Wałęsa Xd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kropek00: Ale tam najlepsze bylo dalej jak Czarnecki powiedzial, ze zna ta historie, i ze sie Cesarzowi oplacalo, na co Krasko odparl, ze fakt bo 7 lat pozniej najechal Watykan i go zdetronizowal XD
  • Odpowiedz
@adamos_554 jak to jest że miernoty twojego pokroju wyzywają od razu od pisowców, resztę imputacji pominę. Korzenie i pochodzenie są ważne ale nie najważniejsze, jak to mówił niezrównany orator: "gdy chcesz genezy dociec świństwa, musisz się cofnąć do dzieciństwa".
  • Odpowiedz
@adamos_554 pochodził z porządnej komunistycznej rodziny, poczytaj sobie o nim. W karierze mu to przecież nie przeszkodziło, śmiem twierdzić że bardzo pomogło. Nie chce mi się z tobą gadać bo poziom imputacji na wpis przekracza żenadometr. Jeszcze jeden cytat dorzucę specjalnie dla ciebie na zakończenie, " kto w szpony dostał się hipostaz, rzeczywistości już nie sprosta, gdyż z poza gęstej mgły abstraktów najprostszych już nie widzi faktów".
  • Odpowiedz
@kropek00: szkoda że między innymi przez niego odeszła Pochanke. Mógł wcześniej zachowywać się profesjonalnie w telewizji publicznej to może nie musiałby za półdarmo wygryzać kolegów z tvnu a Kurski nigdy nie zostałby prezesem.
  • Odpowiedz
szkoda że między innymi przez niego odeszła Pochanke


@sicknature: ale Pochanke wyjechała sobie z mężem do Hiszpanii mieszkać pod palmami, Kraśko wtedy prowadził Dzień Dobry TVN i oczekiwał wznowienia normalnej emisji TVN24 BIS, którego był twarzą. Jolanta Pieńkowska nikogo w Faktach nie wygryzła, a swojego czasu była dziennikarką podobnego formatu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kropek00: czy mówimy o tym samym Piotrze Kraśko, którego oczy i nadpobudliwość często wskazują, że wciągnął za dużo i o tym samym, który tłumaczył nam na czym polega demokracja?
  • Odpowiedz