Wpis z mikrobloga

#mirkolegends #leagueoflegends

Wyniki I turnieju 1v1 MIRKOLEGENDS:
MIRKO LEGENDA: @Tandziu
2 miejsce : @this4oneno40
3/4 miejsce: @Rigun @Agilled

Dajcie znać w komentarzu co wam się podobało, co wam się nie podobało i co byście chcieli zmienić w przyszłych edycjach turnieju. Wracamy do Was w Zimę!

Podziękowania za pomoc w realizacji turnieju i profesjonalną komentatorkę dla: @Lajsky @Hitmonlee @Vezz
Podziękowania za ufundowanie nagrody dla zwycięzcy dla: @ToByloDoPrzwidzenia @TomTailor100 @this4oneno40 @czupakabradabra @boa_dupiciel @Roniq

Niestety nie starczyło pieniędzy dla pozostałych zawodników na nagrody. Dlatego każdy z zawodników biorący udział w turnieju ma u mnie darmowe piwo, o ile wpadnie na miasteczko studenckie AGH ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MiszczJaskier - #mirkolegends #leagueoflegends

Wyniki I turnieju 1v1 MIRKOLEGENDS:...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MiszczJaskier: super sprawa, gratulacje dla @Tandziu chociaż ja osobiście byłem pod wrażeniem gry @Agilled

Na plus organizacja i casting, aczkolwiek osobiste przytyki pod kątem pewnych użytkowników były trochę nie na miejscu. Może oni też chcieli oglądać turniej? Nie powinno mieć tu teraz znaczenia, że robią dziwne buildy, albo mają jakieś posrane wizje gry. Każdy powinien mieć prawo obejrzeć mirkolegends bez bycia osobiście dojeżdżanym ponad miarę ( ͡°
  • Odpowiedz
@Vahn: Z tego co ktoś mi mówił już kiedyś były próby, ale podobno wszyscy się pokłócili i nie wyszło. Dlatego raczej będzie 1v1 tylko następna edycja będzie na zasadach Red bulla 1v1. I planuje zrobić podział na Mirko Legends i mirkolegends JUNIOR, w którym będą brali udział zawodnicy tylko z golda lub niżej
  • Odpowiedz