Wpis z mikrobloga

Kto za Skowronka (z dużej litery bo jednak nam klub utrzymał)

  • Moskal Kazimierz 18.7% (14)
  • Maciek Skorża 26.7% (20)
  • Dariusz Marzec 1.3% (1)
  • Jacek Zieliński 1.3% (1)
  • Radosław Sobolewski 10.7% (8)
  • Wujek Brzęczek 2.7% (2)
  • Ktoś za zagranicy 36.0% (27)
  • Inny Polak 2.7% (2)

Oddanych głosów: 75

  • 6
@BigFeet: bardzo bym chciał powrotu Kiko Ramireza, albo Joan Carrillo, żaden trener z naszego kraju tu nic nie porobi, bo taktykę "dzida do przodu może wpadnie", to ja ich bym mógł tak trenować, tylko nie mam licencji, ale Kmiecik ma, będzie tymczasowym, wydaje mi się, że to się tak skończy
@nightrain: Ale Kiko miał taką samą taktykę, miał tyle szczęścia że odpaliły transfery i Carlitos miał formę życia.

Tu przydałby się ktoś kto będzie miał autorytet u piłkarzy, albo jakiś zamordysta z dobrym warsztatem, w każdym bądź razie ktoś kto weźmie naszych piłkarzy za mordy i powie im że jak nie zaczną grać na swoim poziomie to nie będą grać w ogóle. Bo przygotowanie fizyczne to raz, taktyka to dwa ale
@BigFeet: albo jakiś nikomu nie znany młody trener z Polski z ambicjami, albo ktoś sprawdzony z zagranicy, bo przecież Wdowczyk, Smuda, Nawałka, no nie to mi jakoś nie pasuje, Skorża raczej też nie wróci bo co zarobił u Arabów to jego, na chwilę obecną Wisły na niego nie stać, chociaż chyba też bez roboty, bo ostatnio trenował kadrę u23 Zjednoczonych Emiratów Arabskich, naprawdę nie wiem, ale widać po ich grze, po