Wpis z mikrobloga

Każdy umięśniony powie, że umięśnienie jest nieistotne, każdy wysoki powie, że wzrost nie ma znaczenia, każdy przystojniak powie, że to nie wygląd jest istotny. Wiecie dlaczego ? Bo oni wolą wierzyć, że mają tak zajebiste wnętrze i osobowość, że wszystko im łatwo przychodzi niż przyznać, że po prostu wygrali w loterii genetycznej. Takie osoby wolą wierzyć, że osiągnęli coś ciężką pracą, niż uwierzyć, że po prostu dostali to za darmo. Przykładem jest wygląd, facet ze świetną genetyką raz na 2 tygodnie pojawi się na siłowni i będzie przekonany, że to jego ciężka praca dała mu taką sylwetkę i kompletnie zignoruje fakt, że jest mnóstwo mężczyzn, którzy chodzą na siłownie latami a i tak wyglądają jak gówno, tego typu chad nawet jakby sobie darował tą siłownie to i tak wyglądałby dużo lepiej niż jakiś beciak po 10 latach siłowni i taki chad będzie innym dawał rady w stylu idźcie na siłownię xD, jak gdyby faktycznie wierzył, że to siłownia dała mu ta sylwetkę, a nie jego genetyka.

Inna sprawa, jak ktoś nie ma problemów, to się nie zastanawia, jak ktoś jest tak atrakcyjny fizycznie, że wchodzi w relacje seksualne kiedy chce i jak chce, to taka osoba nie zastanawia się, dlaczego jej to wychodzi, bo dla niej to naturalne, ona myśli, że to normalne. Jak facet jest wysoki, to on się nie zastanawia dlaczego jest wysoki, bo dla niego to normalne, nie ma po co się nad tym zastanawiać, a jak facet jest nisko to rozmyśla dlaczego tak jest. Jak facet dostaje zjebkę od praktycznie każdej kobiety, to zaczyna się zastanawiać co jest z nim nie tak i poznaje rzeczywistość, której chad nie musi znać.

  • 17
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: Albo są po prost tak głupi że wierzą że są fajni poprzez swój charakter.
Ale nie mówie że doskonalenie siebie jest złe bo biorąc pod uwage że ktoś wygląda jak marne 4 na 10 i nic nie robi a ty tez jestes 4 na 10 ale 3 dni w tygodniu chodzisz na siłke no i cięzko pracujesz w pracy bierzesz nadgodziny koniec końców jakaś otyła kura wybierze ciebie zamiast niego
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: Przecież to działa w każdej sferze życia. Spytaj boomera, czy jego firma przypadkiem nie osiągnęła sukcesu dlatego, że w latach 90-tych, po transformacji, trafił na idealnie chłonny rynek, bez żadnej konkurencji, a ludzie pierwszy raz w życiu kolorową reklamę w TV zobaczyli. Dodatkowo hiperinflacja, co umożliwiło spłacić kredyt w dwa miesiące. Ale nieee, to na pewno jego niebywały talent biznesowy i oczywiście ta słynna CIĘŻKA PRACA ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
facet ze świetną genetyką raz na 2 tygodnie pojawi się na siłowni


@DuchAnalityk: Bez przesady, aż tak dobrych genów to chyba nie ma xD. Fakt jest taki, że dużo osób, które chodzą na siłownię latami i dalej ma sylwetkę jak gówno, ma tak bo ma zły plan/dietę. Choć warto brać pod uwagę, że sylwetką brzydkiego ryja się nie nadrobi.
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk #!$%@? typowe dla przegrywow, mało kto ma dobrą sylwetkę bez regularnych treningów i dobrej diety. No ale najłatwiej wszystko zwalić na genetykę niż wziąć się za siebie i powoli wdrażać w życie zmiany co nie? XD
  • Odpowiedz
@randomowy_uzyszkodnik: tylko ze wmawiaja nam ze nie patrza i to samo wmawia nam system zeby latac za kobieta jak pies to ja zdobiedziesz, a jak latasz to ona tylko toba gardzi lub ewntualnie zostaniesz beciakiem jak nie ma kogos lepszego. O facetach kazdy wie i sami to przyznaja ze wyglad sie liczy, mi tam akurat to pasuje ze laski leca na wyglada bo mam nmorde chada wiec jest git
  • Odpowiedz
@randomowy_uzyszkodnik: My nie kłamiemy, że nie patrzymy na wygląd, a każda kobieta wie, że niestety jest to jej największa karta przetargowa w życiu.

Piszę niestety, bo jest mi cholernie przykro za te wszystkie często fajne z charakteru kobiety 2-3, które mają szanse na zwiazek okrojone od minimum.

Na wykopie uważa się, że kobieta nie może być przegrywem, ale to jednak nieprawda. Najgorzej jest w latach młodzieńczych, potem jak kobieta coś zarobi,
  • Odpowiedz
@randomowy_uzyszkodnik: blackpill to prawda ja mialem depreche, chodzilem nie pewny siebie w lekach co rozowe lubia pewnych siebie gosci, bez pracy nie mialem zadnych dochodow bo nie bylem w stanie pracowac przez depreche a z laskami probemow zero. Chcialy sie spotykac, pomagac mi, jak myslisz dlaczego? Bo jestem chadem, ja im sam mowilem ze mam depresje siedze tylko w domu, rzadko kiedy wychodze ze nie mam pracy itd. I co? Dalej
  • Odpowiedz