Wpis z mikrobloga

Czy człowiek posiadający w pełni rozwinięty i sprawny mózg może oglądać świadomie menela Andrzejewskiego? Może, jednak jest to specyficzny sport. Oglądać menela bowiem trzeba umieć. Należy znać doskonale jego przeszłość. Gdy poznamy wszystkie "osiągnięcia" menela, możemy śmiało przystąpić do oglądania obecnych materiałów, materiałów z ery post-menelskiej. I w tym tkwi cały urok menela - poziom bezczelnej ułudy i pozerstwa przekracza wszelką skalę. Mimo mentalnego menelstwa, stulejarstwa, mimo mentalnej gimbazy (która utrzymuje się permanetnie) ten osobnik stylizuje się na kogoś, kto przeszedł magiczną metamorfozę i stylizuje się na typowego luzaka zrywającego z przeszłością. Sprawny odbiorca natychmiast uchwyci tę ułudę i pozerstwo. Sprawny odbiorca dobrze wie, iż menelstwo jest jego przeznaczeniem i nie zmieni tego zmiana wizerunku. Z każdym kolejnym odcinkiem oczekujemy dnia, w którym w menelu coś pęknie i wróci do tego, co umie najlepiej, czyli menelstwa jawnego. Obecna twórczość menela to świetny serial pokazujący, że istnieje granica debilizmu po przekroczeniu której nie jest w stanie nawet zarabiać na szkolnej, ani wykorzystać fejmu, które mu przyniosło bycie redaktorem bożym. To doskonała opowieść o tym, że trzeba mierzyć siły na zamiary. Debil menel Andrzejewski był zdolny jedynie do trzymania kamery i picia żubrów. Wszystko inne albo opiera się na tym drugim, albo przerasta go intelektualnie. Charyzmy również nie ma. Jedyną jego umiejętnością było trzymanie kamery prosto, ale o to nie było trudno zważywszy na wyćwiczone od żuberków mięśnie rąk. To opowieść o menelu, który nie pójdzie do uczciwej pracy, a lada dzień źródełko z jutuby wyschnie...

Jest to niezwykle wciągająca historia menela, który stylizuje się na kogoś, kto wyrwał się z okowów menelstwa, jednak żubr przeznaczenia nadal na niego czeka. Inna sprawa, że sporo osób dało się nabrać na tę metamorfozę. Jest to niezwykle symboliczna twórczość. Czasami w materiałach menela widać ten menelski błysk w oku, jakby chciał wykrzyczeć: tak. To ja. Menel.

#kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
@Jutuberiano:

którzy stanowią większość tego tagu, z myśleniem u mnie jest całkiem nieźle.

Jeśli taka opinia o samym sobie pomaga ci zasnąć to nie będę cię budził z tego letargu.

Tak poza tym to sobie tylko jajcuje. Internetowi menel dostarczają mi tyle samo rozrywki co internetowymi mędrcy próbujący tych meneli zdyskredytować.
  • Odpowiedz
@Jutuberiano: Tutaj jak na dłoni widać wpływ pana z Bielska na kanał agenta 207.
Odkąd kanałem zaczęła zarządzać ta łachudra od razu content został zmieniony (i prawdopodobnie dalej kanałem centaur steruje, lub ma jakiś wpływ przez swoich ludzi). Dzisiaj jest to kanał typa który na siłę udaje osobę inteligentną choć rozumem minimalnie przewyższa Wojciecha S, a już zdecydowanie ustępował Jankowi Ł.
O ile content Wojtka jest doskonale znany i ludzie
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: i tu przytoczę sens mojej wypowiedzi. Menela można oglądać tylko po to, by obserwować jak się pogrąża, jednocześnie na siłę próbując wykreować się na jakiegoś inteligenta. Bo menel to menel.
  • Odpowiedz