Wpis z mikrobloga

@Leevvir: wiem, jak sie siedzi w chacie kilka miechów to już siada to na psyche, ale ja kompletnie nic nie umiem, nie wiem co bym mógł robić, ja herbate ledwo zrobić potrafie
  • Odpowiedz
@xVolR Do pracy jednak trzeba chodzić, swój grosz pasuje mieć, neetować można miesiąc lub dwa ale nie dłużej. Kiedyś będziesz musiał pójść do roboty, neetowanie cała wieczność nie będzie trwać.
  • Odpowiedz
Kiedyś będziesz musiał pójść do roboty, neetowanie cała wieczność nie będzie trwać.


@DonTadeo: bede tak długo neetował jak matka pozwoli, potem samobój
  • Odpowiedz
@xVolR Sory że zabrzmię jak jakiś psycholog z kolorowej gazetki ale samobój to słabe rozwiązanie, pójdziesz w końcu do roboty będziesz miał swoje oszczędności może jakaś dziewczyna po drodze się trafi i Ci przejdzie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@xVolR: z doświadczenia wiem, że nawet jeśli nic nie umiesz a pójdziesz do pracy to o ile ekipa będzie wyrozumiała i normalna to sobie poradzisz jako tako. Być może lepsze to niż samobój.
  • Odpowiedz
którym chce sie wstawać w tygodniu,


@xVolR: Nie chce się nam, ale perspektywa zdechnięcia z głodu skutecznie motywuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xVolR: A jeśli ja lvl 20 nie pracuję i siedzę sobie na gówno-studiach (Administracja) na których nie trzeba się nic uczyć żeby przejść rok to jestem neetem czy nie?
  • Odpowiedz
bym nie mógł

Neetowac neetowalem dwa miesiące i najgorszy okres życia za dużo wolnego czasu tysiące


@Leevvir: coo? A jak coś robisz to mózg masz wyłączony? J
  • Odpowiedz