Wpis z mikrobloga

Start Pana Kierowcy i walka na torze z onboardu Van der Linde ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#dtm #kubica
njeee - Start Pana Kierowcy i walka na torze z onboardu Van der Linde ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@njeee te pierwsze parę okrążeń wynagrodziło mi te wszystkie lata stagnacji, bo ja też już szczerze zaczynałem powątpiewać. On na serio 'dalej to ma' i w konkurencyjnym aucie mógłby zamiatać stawką
  • Odpowiedz
@Alinoe_83: Ja jestem zadowolony z tego, że jest progres, a nie ciągła walka z materią w ogonie stawki. Trzecie kwalifikacje w top 3 wśród kierowców BMW. W zeszłym sezonie głównym zarzutem był brak tempa na jednym kółku, a tutaj co weekend pnie się w górę w kwalach.

Szkoda tylko, że to auto zaczęli ogarniać dopiero podczas piątego weekendu wyścigowego.
  • Odpowiedz
@Alinoe_83: Dzisiaj wszyscy na wykopie osrani ze szczęścia, że Łobełt w końcu normalnie wystartował i jechał w środku stawki przez 8 okrążeń, zanim go znowu Niemcy nie oszukali. Spokojnie, za 3 tygodnie będą znowu ciskać odchodami, jak przyjedzie ostatni w źle ustawionym samochodzie. Bo typowy wykopek kibic sukcesu tak ma. Opluwać albo hajpować. Niektórym to już się chyba coś serio w dyńkach miesza i myślą, że nikt nie czyta ich
  • Odpowiedz
@njeee: Piekny start, piekna walka i piekny skill. Mam nadzieje ze wymiana skrzyni pomoze na problemy z trakcja. Sam Robert n------a pieknie i czysto jak zawsze - plus widac jak zostawia im miejsce a oni jemu juz nie bardzo przy kontaktach.
  • Odpowiedz