Wpis z mikrobloga

Aktywista fundacji Pro - Prawo do życia nielegalnie wchodzi na teren zamkniętego dla odwiedzających szpitala ginekologicznego w Poznaniu. Fundacja Pro - prawo do życia nie miała pozwolenia na demonstrację, ponieważ wcześniej w tym samym miejscu zgromadzenie zgłosił ktoś inny. Pomimo tego aktywiści przeskoczyli przez płot i ustawili się pod oknami budynku.

Zgłosiłam zgromadzenie już od godz. 15, wiedząc, że antyaborcjoniści chcą pojawić się przed szpitalem o godz. 16. Ich próba zgłoszenia zgromadzenia w związku z moim okazała się nieskuteczna. Jednocześnie ich zgromadzenie nie zostało uznane za zakazane w związku z liczebnością poniżej 50 osób. Tyle zrozumiałam z informacji od policji i Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Poznania.


Cztery osoby z antyaborcyjnymi plakatami przeskoczyły przez płot. Policja nie interweniowała, doszło za to do przepychanki z ochroną szpitala. Ochroniarze, by ostudzić zapędy intruzów, włączyli zraszacze z wodą. Po chwili spięć grupka działaczy antyaborcyjnych spokojnie zaczęła odmawiać różaniec. Po niecałych 20 minutach, w przerwie między modlitwami, policjanci wyprowadzili ich z terenu szpitala.

Dołączyli oni do pozostałej części grupy (w sumie ok. 30 osób) i kontynuowali różaniec już przed szpitalną bramą.
Chyba nie muszę dodawać że nikt nie miał maseczek?

Miesiąc temu zrobili dokładnie to samo https://www.wykop.pl/wpis/51622813/fundacja-pro-prawo-do-zycia-weszla-na-teren-szpita/

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #poznan #patologiazewsi #4konserwy #konfederacja #koronawirus
saakaszi - Aktywista fundacji Pro - Prawo do życia nielegalnie wchodzi na teren zamkn...

źródło: comment_1600598703S3aPR4qEOlXXCCyH9trwij.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@Morritz: za to Ty się tak popisałeś, że hoho. W przeciwieństwie do Ciebie podałam argumenty za aborcją, a Ty tylko krzyczysz i się przy tym opluwasz, nie wnosząc nic sensownego do rozmowy poza jakimiś żałosnymi żalami.
  • Odpowiedz
@Amishia: kobiety się zapładniają bezobjawowo czy o co ci chodzi? chyba wystarczy nie mieć stosunku , żeby nie być "inkubatorem" jak ty to przedmiotowo nazywasz. Szkoda, że nie podałaś argumentu, że odcina się małego człowieka od dostępu do substancji, które umożliwiają mu życie, nikt wam chyba nie broni decydować o sobie, ale czasami to nie jest decyzja o sobie, ale o innym człowieku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Morritz: aha, rozumiem że jest antykoncepcja, która zapewnia ochronę przed zapłodnieniem w 100%. Jak taką znasz to podaj, bo jestem ciekawa.

I zanim napiszesz jeden z waszych najgłupszych argumentów - WyStArCzY nIe UpRaWiAć SeKsu, to pamiętaj, że to jedna z podstawowych potrzeb fizjologicznych.

I jedno sprostowanie - dokonuje się aborcji na zarodku lub płodzie, a nie małym człowieku. Mały człowiek to noworodek lub małe dziecko. Więc kobieta decyduje tylko o
  • Odpowiedz
@Amishia: potrzeba fizjologiczna? xddd
to już w sklepie nie ma wibratorów? czy jak to u was przebiega, musi biała ciecz spłynąć, żeby potrzeba była zapewniona?
wydawało mi się, że człowiek nie jest zwierzęciem, i umie siebie kontrolować i jest świadomy ryzyka.
Płód nie jest małym człowiekiem? a to ciekawe to czym małą małpą?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@Morritz: No skoro dla Ciebie seks to tylko orgazm, a nie cała otoczka z tym związana, czyli m.in. bliskość ukochanej osoby, to są dwa wyjscia
1. Jesteś prawiczkiem
2. Ktoś Cię mocno skrzywdził.

Płód to zlepek komórek, który MOŻE SIĘ STAĆ człowiekiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Morritz: seks jest również potrzebą fizjologiczną.

Różnica jest taka, że ja mam działający i świadomy mózg, w pełni sprawny układ nerwowy i narządy wewnętrzne, wspomnienia i wartość dla społeczeństwa. Płód? No niezbyt.
  • Odpowiedz
@Amishia: Jeżeli klasyfikujesz tak ludzi, to współczuję. Niepełnosprawnych to byś pewnie ze skały zrzucała bo nie mają wartości dla społeczeństwa i sprawnych narządów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Morritz: owszem, jestem za eutanazją. Uważam, że jeżeli ktoś jest sztucznie podtrzymywany przy życiu, mózg umarł, to nie powinno się tego przedłużać.

Co do niepełnosprawnych, to uważam że jeżeli można było wykryć wadę przed narodzinami i usunąć płód, to tak należy robić. Jesli rodzice się nie zgodzą to nie powinni otrzymywać wsparcia od państwa.

A jeżeli choroba się pojawiła później, na skutek choroby to trudno. Nikt nie będzie takich osób
  • Odpowiedz
@Faraluch: nie jestem przeciwny aborcji, ale zabijaniu ludzi w szczególności tych bezbronnych, jeżeli znajdziecie sposób na aborcję bez anulowania życia tej nowej jednostki to jestem za
  • Odpowiedz
@Morritz: witam kolegę, przyszłam tu, żeby oznajmić, że prolajf to najbardziej zdegenerowane, zwyrodniałe jednostki w społeczeństwie, ich miejsce jest w szpitalach psychiatrycznych, a "aktywiści" powinni gnić w koloniach karnych.

Nie ma większego obłąkania niż prolajferska doktryna zrównująca życie kobiety i jej wolność do praw brei w mojej macicy.

Aborcja to błogosławieństwo.

Wszystkim prolajfom wieczne życzenia nieszczęścia, bo są wrogami kobiet.
  • Odpowiedz
@Morritz: płód się wyciąga i kładzie obok. Umrze, ale to nie jest morderstwo. Po prostu kobieta nie użyczyła mu swoich narządów, jak i ty nie masz obowiązku komuś oddać krwi czy oddać nerki, nawet jeśli z twojej winy jej potrzebuje
  • Odpowiedz
@Faraluch: Małe dziecko też można pewnie w lesie zostawić, umrze ale to nie jest morderstwo, przecież matka po prostu nie chciała użyczać jemu dachu nad głową i przeznaczać na nie swoich pieniędzy ani karmić, no przecież ma do tego prawo
  • Odpowiedz