Wpis z mikrobloga

@algus: A może gościu pisze prawdę?
Ja tam parę lat temu kupiłem i7 5820K za ponad 2k pln i większość czasu przeleżał i nadal leży w "szafie", niecałe pół roku korzystałem po 8h dziennie, nawet go nie podkręcałem, kupiłem laptopa i na pc miałem wywalone ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
XD ja mam troszkę lepszy zestaw poza grafika 2070 i miałem to w najmniejszej obudowie od spc zmieniłem na troszkę wieksza i dołożyłem chłodzenie wszędzie - ogranicza mnie szerokość... zestaw był warty z 7k w obudowie za 130zl i co x tego?
  • Odpowiedz
@Hubby: No własnie nie rozumiem co w tym dziwnego, sam mam 2080 i najbardziej wymagająca gra w jaką grałem to Wiesiek 3 mam wygrane coś koło 50 godzin, tak to cs go i jakiś ets2 naprzemiennie z farming simulator.

  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc to już nawet konsolowcy przestali wierzyć w takie brednie. Odkąd konsole radzą sobie z fhd w 60 klatkach (czyli gdzieś od 2016) ruch 'filmowych 30 klatek' jakoś dziwnie ucichł.

Ciekawostka, Super Mario z 1985 chodzi w 60 klatkach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eternal_Hunter: tak w zasadzie to na ciul komuś wypasiona płyta główna jak nie zamierza się #!$%@?ć z podkręcaniem?
Srednio-niska półka w zupełności ogarnia. To samo z obudową. Nie każdego jara tona ledów. A prosta, przewiewna obudowa nie kosztuje niewiadomo ile, AIO czy całościowe chłodzenie wodne montują entuzjaści. Dla reszty komp "ma działać" i robić to co do niego należy i nie świecić się przy tym jak psu jajca.
  • Odpowiedz
@algus ja mam takiego kumpla w robocie, który jest #!$%@? technologicznym, iPhone nowy zaraz po premierze kupuje, wszystko nowe itp.
Teraz te nowa NVidie też już zamówił. Jak ogarnął nowego Harrego Pottera na PS5 to się zesrał i też już zamówiona xD

I tylko potem chodzi w robocie i narzeka że żeby go było stać na to wszystko to musi cały czas #!$%@?ć i nie ma kiedy korzystać z tego wszystkiego
  • Odpowiedz
@youmimicanski: @Flypho: @Ramzi96M: z wpisu Opa wygląda to jakby brodę sobie opluł bo koleś ma kartę droga do casualowego grania a nie grzania jej godzinami codziennie na maxa. Może macie rację że ściemnia, że karta ledwo używana żeby poszła szybciej ale to Op mógł inaczej skonstruować posta. Peace
  • Odpowiedz
@Hubby: op na bank wie o premierze nowych kart, która była kilka dni temu. Dodał tagi, na których ostatnio wymienialiśmy takie posty. Autor aukcji prawdopodobnie wciska bajer jak handlarz samochodów: "Niemiec do granicy mnie gonił, bo żałował, że sprzedał". Op nie spodziewał się reakcji ludzi nie w temacie. Swoją drogą nie dziwię się, że sklepy dalej sprzedają te stare karty w starych cenach, skoro proporcje w plusach są 100:1100. To
  • Odpowiedz