Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Megawonsz_dziewienc: obudowa od spc całkiem spoko, dobry przepływ powietrza jak dojeviesz wentylatorki i cicha.

R52600 sam mam i fakt faktem trochę bottlenrckuje ale tragedii nie ma, zwłaszcza jak się podkręci.
Sam mam 2070s i jedyne co będę wymieniał to mobo i CPU ale też nie spieszy mi się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@algus: ja kupiłem jakoś rok temu 1080 Ti i właśnie ją pożyczyłem ziomkowi, bo jednak wolę grać na konsoli.
  • Odpowiedz
I połączył to z R5 2600 i obudową od SPC. XDDDDDDDDD


@Megawonsz_dziewienc: Obejrzałem testy i przy graniu w 4K to 2080S w mało której grze przekracza 70FPS a na tyle 2600 spokojnie starczy. Chyba że ktoś chce 240FPS w 1080p to już gorzej z takim procesorem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@algus: Też kupiłem w lutym rtxa za 850€, dwa razy pograłem w Wiedźmina a tak to 3-4h w weekend w wowa. No, tyle że nie zmieniam bo po co skoro i tak nie wykorzystuje nawet 10% możliwości?! Coś śmierdzi z tą sprzedażą
  • Odpowiedz
@algus: No ja w sumie podobnie - mam nowego RTXa za ~3k i w sumie mało gram. Dobrze zarabiam, więc kupiłem coś, co po prostu nie będzie powodowało #!$%@? i konieczności wymiany co rok, ale mało jest wciągających gier., poza tym też brakuje czasu na takie rzeczy.
Ostatnio czasem zdarza mi się zagrać w UnderMine i Noite - gry które pójdą na kartach pewnie sprzed 6-7 lat xD
  • Odpowiedz
Nie czaje. Tez mam kompa za 10k który jest używany może kilka h w miesiącu. Całkiem normalne zjawisko wśród 30latkow :P
  • Odpowiedz
@algus: No i co w tym dziwnego? xD
Jakbym składał kompa teraz to #!$%@?łbym tam 3080 albo 3070 i ryzena 3800X
A najlepsze że ograłbym kilka gier i by maszyna służyła sobie do seriali i filmów.
Niektórzy ludzie wyrośli/nie mają czasu na gierki mimo że nostalgia bo dawnej grali w #!$%@? dużo ale lubią #!$%@?ć cyferkami w kompie bo mają hajs i to wcale nie jest takie rzadkie zjawisko.
Na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: w 4K nie ma bottlenecka po za tym penis ci staje jak karta chodzi na 100%? Marnujesz prąd na generowanie niepotrzebnych klatek.
Po za tym nawet w taniej obudowie nic się nie gotuje. Różnica czy masz 61 czy 67 stopni tragedia.
  • Odpowiedz
  • 8
@Megawonsz_dziewienc Nowsze budy od SPC mają mesh na cały przód i większość góry i w zestawie od razu 4x120mm wiatraki, daje to radę bardzo przyzwoicie, nie rozumiem przysrywania się do tego tylko dlatego, że nie jest to nzxt albo fractal, akurat SPC mają bardzo przyzwoite value for price
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@algus: To, że tak napisał nie znaczy nic, mógł kopać BitCoiny 24/7

@ErrAolo: bitcoinów już od lat nie da się kopać na takich konsumenckich kartach. Innych kryptowalut z resztą już też, mniej więcej od pęknięcia bańki pod koniec 2018. Teraz jedyny sens ma kopanie na ASIC (specjalny układ przeznaczony tylko do tego).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eternal_Hunter: ale to dobra konfiguracja do grania w 4k. Przy wysokiej rozdzielczości i tak dużo klatek nie osiagniesz. To tak jak pokazywał zmaslo na YT. Rtx 2080ti plus stary dual core i w 4k nie było wąskiego gardła :)
  • Odpowiedz