Wpis z mikrobloga

@Eattrashdiefast: ja w sumie w tym roku mam taką sytuację Że w jednym autobusie muszą sie kisić wszyscy z kilkunastu wsi, ja chociaż mam przystanek pod domem chodzę na początek wioski, bo tam podjeżdża taki inny, gdzie mało osób wsiada (pod moim domem się nie zatrzymuje, bo inna trasa więc muszę chodzić, ale lepsze to niż bus niczym w Indiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Moja koleżanka ma
a potem jak już dorośniesz i dorobisz się samochodu, to ci będą gadać, że przecież dzisiaj ludziom one do niczego nie potrzebne


@ni_wuja: Tak to może mówią najwięksi fanatycy. Ale fakt jest taki, że mamy w Polsce tak #!$%@?ą urbanistykę, że godne obsłużenie niektórych terenów transportem publicznym jest praktycznie niemożliwe i Partia może sobie dopłacać złotówkę do kilometra PKS-u, ale fakt jest taki, że albo można puścić autobusy co godzinę, które
@Boska_Klaudia: I nawet im od czasu do czasu przydaje się auto, chociaż faktycznie nie jest dla nich niezbędne przy każdej podróży.
Ale to wszystko cały czas pokłosie polskiej antyurbanistyki - gdybyśmy zamiast ciągnących się bezsensownie wsi mieli bardziej zwarte miasteczka z większą gęstością zaludnienia (i to nie znaczy że z blokowiskami, domki w siatce ulic o gęstości 100-150 m byłyby takie w sam raz), to nagle okazałoby się że opłaca się
@Eattrashdiefast tak tak jasne. Bycie grubasem jest najgorsze co można być w tym życiu ;) swoją drogą też jesteś bardzo smutną kobieta, że chciało ci się tak zjeżdżać nisko na moim profilu. Podobało ci się tam? Nie masz co innego robić? Leżysz jak maciora w łóżku swoim sie obzerasz i stalkujesz ludzi