Wpis z mikrobloga

@Zuzan_:
Tak, kwarantanna, a badanie pod koniec jej. Jeśli w tym czasie się przekręcisz na covid, nie będziesz brana jako covidowy przypadek w statystykach, tylko na karcie zgonu będzie "niewydolność oddechowa" lub coś podobnego.
@snierzyn Nie ma już badania z automatu pod koniec kwarantanny. @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl Nikt zadnej produkcji nie wstrzymuje z tego powodu. U siebie w mieście mam ludzi co normalnego chodzą robić z przeziębieniem a jak mają gorączkę to zbijają tabletkami aby termometr na wejściu nie wykazał i do roboty. xD a to dopiero start sezonu przeziebieniowo grypowego. W takim Tarczyńskim ile przypadków i co zatrzymali produkcję? xD
@Fretja Możesz i nawet powinieneś tak żyć. Teraz czy dostaniesz test czy nie zależy tylko od Ciebie i tego co powiesz lekarzowi na teleporadzie. To samo tyczy się reszty domowników. Niestety kwarantanny nie zawsze da się uniknąć ale możesz minimalizować ryzyko umawiając się z osobami z którymi się spotykasz, znajomymi itp. żeby Cię nie wydawali w razie co. Z tymi co mieszkasz to samo. To oczywiście nie daje 100% pewności ale minimalizuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Zuzan_: wszyscy domownicy idą na kwarantanne. Ewentualnie jeśli warunki pozwalają tzn jeśli są dwie łazienki dwa wejścia to możecie się odseparować.
Ogólnie teraz jest tak, że chorzy siedzą krócej od zdrowych ( jeśli przebywają razem) - ja mam negatywny, osoba z którą Mieszkam pozytywny i ja muszę siedzieć 10 dni dłużej na kwarantannie od osoby która miała pozytywny. Domyslam się, że brzmi to niewiarygodnie, ale tak jest.