Wpis z mikrobloga

Wstać w sobotę wcześniej, wziąć syna na spacer, zrobić zakupy na śniadanko, kupić kwiatki ukochanej kobiecie. Resztę dnia celebrować szczęście.
Coś o czym #przegryw i #antynatalizm mogą marzyć. Zaprzeczenie wszystkich #redpill i #blackpill.

Wy nazwiecie mnie betabankomatem, cuckiem i będziecie wmawiać że ukochaną puści mi się z murzynem. Smutna rzeczywistość sobie wykreowaliście ale świat wygląda inaczej.

Dla mnie takie zachowanie to codzienność i naturalna #logikarozowychpaskow i #logikaniebieskichpaskow bo w szacunku do kobiet zostałem wychowany.
wielad - Wstać w sobotę wcześniej, wziąć syna na spacer, zrobić zakupy na śniadanko, ...

źródło: comment_1600507216qWSEreQlw53I9n53YyhzRa.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@SmutnyKot: @Neko-chan51: wy macie problem z myśleniem u podstaw. Jeśli z góry zakładacie że cię zdradzi, że jesteś uwiązany to z takim podejściem nie zbudujecie związku bo będziecie patrzeć na niego przez pryzmat negatywów. S
  • Odpowiedz
@wielad: jak jeszcze miałem te 10 lat, to w pamięci zapadła mi rozmowa mojej mamy z panią okulistką. Dyskusja była na temat związków i małżeństwa. Jak słusznie zauważyła Pani doktor- "mąż to nie rodzina".
Tak to działa. Dla kobiety rodziną są rodzice, rodzeństwo, potomstwo ale nie mąż. Małżeństwo to wymiana dóbr pomiędzy małżonkami i komórka społeczna, której celem jest nieustanne dostarczanie potomstwa.
Cieszę się Twoim szczęściem, ale nie podzielam Twojego zdania.
  • Odpowiedz
@wielad twoja żonka dawno się puściła już nie raz odkąd jest z tobą. Ciągle się skarży, że ma chłopa przegrywa który całe życie spędza na wykopie i maniakalnie prześladuje prawdziwych przegrywow.
  • Odpowiedz