Wpis z mikrobloga

Co tagi #gielda #ekonomia #inwestycje myślą o Traderze21?
Warto go posluchac na YT? Jest masa dlugich filmów z jego udziałem, nawet są godzinne debaty z ulubieńcem wykopu #mentzen
Dobrym jest graczem na giełdzie?
Można go uznać za kopalnie wiedzy dla początkującego?
Laik się odnajdzie w jego książkach?
Wykop go szanuje czy hejtuje?
Jakie panuje tutaj zdanie na jego temat?
Prawilniak - Co tagi #gielda #ekonomia #inwestycje myślą o Traderze21? 
Warto go pos...

źródło: comment_1600462073C0i4Xu5bk5yoHRG8Jg7Dxz.jpg

Pobierz

Szanujecie ? Warto go posluchac?

  • Tak 18.6% (38)
  • Nie 21.1% (43)
  • Trochę tak, trochę nie. 47.5% (97)
  • Nie wiem kto to 12.7% (26)

Oddanych głosów: 204

  • 17
@Prawilniak: generalnie na prawie wszystkich filmikach mówi to samo, jako osoba jest szurem od altmedu i dziwnych teorii spiskowych. Mimo wszystko ma ciekawe przemyślenia i rady, które trudno zanegować - nie podążaj za tłumem, nie kupuj drogich aktywów, a przede wszystkim - nie bądź chciwy.
Wpisy na jego blogu można przejrzeć pomijając #!$%@? o teoriach spiskowych i koniecznie pomijając sekcję komentarzy - takiego nagromedzenia megalomaństwa, foliarzy i zwykłych kretynów wieszczących koniec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Prawilniak: czy jest dobrym graczem? Raczej Inwestorem jak już.
Myślę że zna się na rynkach i ale nie ma żadnego potwierdzenia że zarabia na rynkach
-wiedzy totalnie w wywiadach nie umie przetłumaczyć i generalnie to troche strata czasu bo to tylko taka gadanie i teoria.
Na zarobki się ci to raczej nie przełoży(chyba że w bardzo długiej perspektywie czasowej)
Bo ona ma generalnie Timing bardzo kiepski

-z tego co wiem On
@Prawilniak: Szczerze mowiac wieksze pieniadze zrobilem sluchajac Jackowskiego (jego vlogi o tym jak mowil jak podchodzic do swoich mysli, psychiki etc). Ale Tradera lubie posluchac bo lubie wysluchac roznych stron by wyrobic wlasne zdanie, plus uslyszec rzeczy o ktorych nie mialem pojecia.
@Prawilniak: tl;dr: Jego materiały lepiej traktować jak te z kategorii rozwój osobisty. Tutaj solidnie. Są dobre na stawianie pierwszych kroków. Wiedzę zaś należy czerpać z zdywersyfikowanych źródeł, weryfikować i kwestionować, wyrabiać własną opinię, analizować te same zagadnienia i problemy z różnych perspektyw.

Trader21 to człowiek, który odnalazł się w obecnym, 'chorym' systemie i m.in. sprytem wykreował sobie drogę do celu. Myślę, że to wystarczający powód do tego, żeby chociaż sprawdzić jakieś