Wpis z mikrobloga

Kurde, ale mi beznadziejnie rozmowa o pracę poszła.
I nawet nie chodzi o to, że nie dostanę tej pracy, bo to nie jest dla mnie priorytet.
Bardziej o to, że widzę że się zbłaźniłem w oczach osoby, która przeprowadzała rozmowę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zawsze rozmowy mi wychodziły dobrze, więc teraz się nawet nie przygotowywałem.
Pytania były naprawdę nietrudne, a nie odpowiedziałem na nic sensownie. Ale fakt, nie były to pytania które normalnie dostawałem na rozmowach.
Dawno takiego wstydu nie czułem (,)

Dajcie plusa na pocieszenie

#rozmowakwalifikacyjna #gorzkiezale #zalesie #pracbaza
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mathas: no trochę tak wiadomo, ale i tak brakowało mi 2 lata expa no i sam byłem sobie winien bo olałem naukę ostatnimi czasy.
Wziąłem sobie do siebie ich słowa żebym poczytał jakieś książki i ostatnie rozmowy o wiele lepiej idą :)
@trevoz: taki efekt pracy w utrzymaniówce :/ Zapomniałem całej wiedzy związanej z pisaniem klas, teorii i wszystkiego ważnego z developowaniem w C++ bo cała moja praca przez ostatni rok to było #!$%@? się z debuggowaniem czy jakimiś technologiami dziwnymi, żeby wszystko po prostu działało.
Tak więc rozumiem Cię, bo moje pytania też nie były jakoś ciężkie wtedy i trochę mi było smutno xddd No, ale cóż ... trzeba wziąć książkę do
@JakTamCoTam: U mnie javascript / node.js.
Ale oprócz tego zapytał mnie gość czym się różni kontener od obrazu w dockerze i nawet na to nie odpowiedziałem sensownie.
Kurde, wiem czym się to różni. Mam z tym styczność na codzień, ale nie umiałem odpowiedzieć :/