Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aktywnymaz: dzięki za propozycje, ale to są jakieś chińskie kompletnie nieznane noname i mam obawy żeby w to pójść. Coś bardziej renomowanych jak Garmin itp?
@tasak: to nie są chińske no name - takimi nie handluje :)

Garmin płacisz za znaczek:)

Vantrue N4 - pierwsza na świecie, jedyna w PL która jest 3-kanałowa - w USA już hit. Poza tym, że nagrywa 3-kanały to jakość każdej kamery jest mega - czy tak działa no name:)?

N1 PRO - w USA kamerka 2019 roku :)

Vantrue to marka która jest na rynku światowym dobrych kilka lat. W
@tasak: Cuda na kiju za 500zł byś chciał przecież nawet kamera za 2k blackvue nie ogarnie Ci nocy. Proponuję wstawić do auta aparat cyfrowy za 5k z obiektywem za 4k i będzie nagrywał w nocy. Jeśli nagrania mają być dobre co do jakości ceny to vanture lub mijija czy jak to tam się pisze. Na pewno nie viofo bo to gówno straszne które grzeje się na przedniej szybie.
@airflame: @tasak: będzie nagrywał ale na dłuższą metę się nie sprawdzi :)

tak samo jak kamery samochodowe - kiepskim pomysłem jest ich używać jako wideorejesteratorów ;)

Żadna kamera nie da 100% gwarancji. Zbyt wiele czynników na to się składa - jakość szyby czołowej, pogoda, kąt padania światła itp itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@airflame: nie oczekuję cudów i wiem jakie są ograniczenia sprzętu zwłaszcza w takiej cenie. Chciałbym żeby w nocy po dojechaniu np na światłach można było odczytać tablice. A nie że w ogóle ostrości nie łapie. Tak samo za dnia. Czysty i ostry obraz bez szumów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@airflame: znam producenta od dawna i jestem zadowolony, o wspomnianych wyżej nawet nie słyszałem. To że jest to tani produkt ściągany z Chin, bo są dobre marże i promocje mnie w ogóle nie przekonuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@airflame: wolę dopłacić za sprawdzony produkt niż testować. Wolę kupić raz a dobrze, nawet jak mam dopłacić czy mieć nieco gorszy sprzęt.
@tasak: No to jak jesteś zadowolony to leć w garmina nie wiem po co pytanie zadajesz jaka kamera. Zawsze możesz kupić i masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Ja aktualnie testuję vantrue n4 ale ona więcej niż 500 kosztyje viofo miałem nie polecam. Na pewno kupuj z polski bo zawsze możesz oddać. Jakości z kamer szukał bym na Youtube lub na jakiś stronach co mają surowe pliki video.
@tasak: viofo wyłączyć się może w czasie jazdy z powodu że jest przyczepiony bezpośrednio do szyby i się nagrzewa jak poj... Lub będzie się zacinał pipczał. Szukał bym czegoś na uchwycie na twoim miejscu na nasz klimat wiosenno letni. N4 sprawuje się dobrze nagrywa przód tył jak i środek ma kilka niedociągnięć jak każda kamera ale mam nadzieję że poprawią w kolejnym update błędy które zgłosiłem.