Wpis z mikrobloga

kogo konkretnie nie ma na yt


@benedeusz: nie kogo a czego? Są utwory które są tylko tam, do tego ładnie z wszelkimi informacjami co do płyty albo składanki. Na nieznane perełki nie natrafisz na yt bo da ci w proponowanych ciągle to samo, na spotify zostajesz w kręgu podobieństwa gatunkowego
@TimmiTimmiV2: ja na yt słucham nowych release'ów codziennie wiec odtwarzanie ciągle tego samego raczej mi nie grozi. do tego słucham sporo setów na soundcloud i tam wyszukuję "perełek", które zazwyczaj są potem na youtube.
sprawdziłem teraz na przyklad I Hate Models czy jest wszystko na spotify no i niestety nie ma - Absolution XXL oraz 500 Lesbians In Irak EPek brakuje. Algorytm spotify proponowania muzyki może spoko, miałem subskrypcję przez kilka
@TimmiTimmiV2: do soundclouda player na telefonie działa nawet spoko + komentarze do konkretnych miejsc w utworze robią robotę. Jak ktoś chce to można sobie nawet pościągać to wszystko na kompa w prosty sposób. Ja mam 234GB setów pościąganych z Soundclouda na kompa bo mi się któregoś dnia nudziło. Ektoplazmy nie znałem, sprawdze sobie w wolnym czasie ;)