Wpis z mikrobloga

Polećcie jakiś bagażnik do roweru. Chcę na nim zawiesić sakwę z laptopem i jakimiś małymi pierdołami w środku. Rower używam głownie na dojazdy do pracy.

Sakwę też możecie polecić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Fajnie żeby dało się ją używać jako plecak albo torba na ramię ale nie jest to must have.

#rower #bikepacking
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@m4kb0l Cube ma fajne bagażniki (pasują też do rowerów innych firm), sprawdź ich stronę. Ja używam modelu 13887 bo jest prosty i wytrzymały. Ceny nie odbiegają od konkurencji. Sakwy będącej też plecakiem nie polecę, bo nie znam, sam używam crosso dry. A wożenie laptopa w sakwie na bagażniku odradzam, chyba że to pancerny/firmowy ( ͡º ͜ʖ͡º) laptop lub w jakimś dodatkowym opakowaniu.
  • Odpowiedz
  • 1
@m4kb0l dlatego, że na każdym mikro-dołku, wystającej kostce czy innych nierównościach drogi laptop n--------a o bagażnik poprzez amortyzujące 1mm sztywnego materiału sakwy :D Nawet jak obudowa nie pęknie, to w środku różne rzeczy mogą się dziać i kiedyś po prostu może się nie włączyć.
  • Odpowiedz
@x12: Ok nie wiedziałem, że sakwy są cienkie. Myślałem ze to jest bardziej jak plecak. Jeśli laptop był w futerale jak pisałeś to powinno być chyba spoko
@finker: patrzyłem na dekatlonowe i tej nie widziałem a wydaje się spoko
  • Odpowiedz