Wpis z mikrobloga

@Latarenko: jak ja jestem zażenowany tym portalem xD każda sytuacja jest inna. Raz facet zgwałci i należy mu się kara, raz laska okłamie wszystkich. Skończcie te prawacko-lewackie wysrywy, ani jedna ani druga strona nie powinna przeginać. Każdy tu przeciąga linę tak, że nie sposób poprzeć żadnej grupy xd
  • Odpowiedz
@chrominancja jak obdukcja nic nie wykazala, nie bylo kamer, swiadkow i zadnych dowodow to mamy slowo przeciwko slowie i nie powinno sie skazac czlowieka w takim wypadku.

Jakie inne rozwiazanie proponujesz? Kobieta moze sobie w dowolnym okresie czasu po stostunku stwierdzic, ze to byl gwalt i takiego faceta trzeba skazac, bo ona tak uwaza?
  • Odpowiedz
@stannis są też inne sposoby określenia czy mogło dojść do gwałtu. Jak chociażby wywiad z psychologiem.
Według Twojej logiki każdy może gwałcić i być bezkarnym, wystarczy by był wystarczająco ostrożny i nie dał się złapać na kamerze.
I znowu według Twojej logiki jak odbędziesz stosunek za obopolną zgodą i poranisz przypadkiem dziewczynę od środka, ona pójdzie na obdukcję chcąc Cię oskarżyć o g---t to oznacza, że ona ma rację bo obdukcja
  • Odpowiedz
@stannis: proponuję ostrożność w ocenie takich sytuacji.

To, że nie udało się udowodnić gwałtu co jest piekielnie trudne nie znaczy, że go nie było.

Traktowanie więc tych kobiet z góry jako klamczynie jest bardzo krzywdzące. Tak samo traktowanie jak prostytutki każdej ofiary bo jedna na tysiąc to wymyśliła. Postowanie ciągle takich obrazków utrwala zakłamaną wizję świata.

To jakbym wstawił mem o facetach udających depresje. Pewnie tacy się zdarzają, ale w
  • Odpowiedz
@Pierorzek: @chrominancja:

Czy wy jesteście naprawde tacy tępi, czy tylko udajecie?

Ktos mnie okradł, wiem kto, ale nie bede mial zadnego dowodu, ze ten ktos mnie okradl.
Czy w takiej sytuacji sedzia powinien skazac jakas wskazaną przeze mnie osobe, tylko na podstawie moich zeznan? Naprawde popieracie takie cos?
  • Odpowiedz
@Pierorzek: kolejny fikołek zamiast odpowiedź na proste pytanie - gdzie ja niby twierdzę, że kobiecie, która zgłasza g---t bez dowodów nie należy się szacunek?

Dawaj następnego fikołka i oczywiście nie odpowiadaj na niczyje pytania w dyskusji. Odpowiedzi są prawackie, tak samo jak jakieś śledztwa albo dowody, należy się ich wystrzegać i robić kolejne fikołki.
  • Odpowiedz