Wpis z mikrobloga

@Latarenko: Spokojnie, żeby tak było to trzeba być jeszcze np bogatym ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż znam przypadek, że laska poszła kilka razy z gościem do łóżka, ona zakochana, on traktował jako przygodę, więc ona skoro nie chce z nią być oskarżyła go o gwalt( ͡° ͜ʖ ͡°) całe szczęście, że było dużo dowodów w ich konwersacji, że jest niewinny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@krzysiek944: widziałam dzisiaj kilka newsów że koleś przeleciał 14 latke swoją kuzynkę bo na jakiejś rodzinnej imprezie położyli ja spać u niego w pokoju w łóżku a jego nie było w domu tylko chlal z kumplami jak wrócił pijany to niby się do niej dobierał a ona mu mówiła że nie i się odsuwała od niego a on ją zgwałcił. Sąd apelacyjny stwierdziliśmy że skoro nie krzyczała to się nie
  • Odpowiedz
@illneverfallinlove: Też widziałem i uważam to za #!$%@? i kompromitacje sądu i uważam że miejsce gwalcicieli jest w więzieniu ¯\_(ツ)_/¯ ale ja s opisałem inny przypadek gdzie dziewczyna sobie zmienia zdanie mimo że wcześniej chciała co jest "odrobinkę" inna sytuacja
  • Odpowiedz
@stannis: @Aokx: jakie mogą być dowody na gwałt? 3 świadków płci męskiej jak w krajach Arabskich? A może przyznanie się do winy przez sprawcę? Ponad 90% sprawców gwałtów w polsce nigdy nie zostaje ukaranych. To naprawdę nie jest tak, że w więzieniach siedzą sami niewinni pomówieni przez złe polki.
  • Odpowiedz