Wpis z mikrobloga

  • 27
@Pierorzek nie masz argumentow, wiec podajesz skrajny przyklad z dupy wziety? Zajebista dyskusja, albo wierzymy kazdemu na slowo w przypadku gwaltu, albo do skazania potrzeba 3 swiadkow xd brawo, jestes idiotą.

Ja tam potrafie wymyslic jakie dowody mialyby byc na gwalt - wystarczy jeden swiadek lub nagranie, obdukcja, jakis inny dowod, cokolwiek, a nie slowo przeciwko slowie. Malo to bylo przypadkow, ze ktos kogos falszywie oskarzyl o gwalt i tylko nagranie
  • Odpowiedz
się śmiejecie, a ja podejrzewam, że takie działania będa podejmowane na przestrzeni następnych 20 lat

dlatego zawsze trzeba nagrywać i nie mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stannis: nie, nie potrafię sobie wyobrazić niepodważalnego dowodu na gwałt. Świadków w takich sytuacjach nie ma, bo normalny człowiek by to przerwał a nienormalny nie będzie po stronie kobiety. A obdukcja jak niżej

@Anonimizator69:

Obdukcja może stwierdzić czy był seks a nie czy była obopólna zgoda. Spore obrażenia mogą być wynikiem "zróbmy to na ostro" a także może ich nie być
  • Odpowiedz
dlatego zawsze trzeba nagrywać i nie mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mike_Oxmaul: zawsze to najwyżej odpowiadać isę będzie za nagrywanie bez zgody.. tylko oni pójdą krok dalej i za nagrywanie #!$%@?ą wyższe kary żeby już nie dało się bronić..
już teraz za fotki na #dupeczkizprzypadku w niektórych krajach jest wyrok a nagranie bzykania to minimum szubienica
  • Odpowiedz
@Pierorzek
To teraz połącz kropki. 14 latka sama w sypialni, 26 letni pijany i napalony chłop, zawiadomienie o gwałcie na nieletniej, stwierdzona penetracja.

Trzeba być ułomem, żeby tego nie połączyć.
  • Odpowiedz
@Mike_Oxmaul: nie no, szubienica to przesada, ale jak dokręcą śrubę to za nagrywanie naprawdę można będzie beknąć.. a weź potem jeszcze niech wypłynie takie nagranie, bo wirus czy jakiś włam i masz problem xD
  • Odpowiedz
To teraz połącz kropki. 14 latka sama w sypialni, 26 letni pijany i napalony chłop, zawiadomienie o gwałcie na nieletniej, stwierdzona penetracja.

Trzeba być ułomem, żeby tego nie połączyć.


@Anonimizator69: 14 letnia osoba sama w sypialni, 26 letnia osoba pod wpływem alkoholu, zawiadomienie o gwałcie przez nieletnią osobę, stwierdzona penetracja.

Poprawiłem, bo trochę trąciło seksizmem pozdro
  • Odpowiedz
@stannis rozumiem, że gwałtu nie ma jeśli obok nie było ludzi, kamer i obdukcja nie wykazała zranień? XD no ciekawe, ciekawe. Wtedy w sumie większość gwałcicieli byłoby niewinnych, pedofili też.
Jak rozumiem jeśli dziewczyna po seksie z Tobą pójdzie na obdukcję i wyjdzie że ma jakieś rany to w 100% jesteś oskarżony o gwałt? Skoro Twoim zdaniem obdukcja to niepodwazalny dowód xD
  • Odpowiedz
@Aokx no wlasnie widzę, ze ma debilne argumenty, niezbyt przejmuje sie logiką w swoich wypowiedziach, a na dodatek jeszcze nie odpowiada na pytania, mota sie w zeznaniach i jeszcze dostaje za to plusy... szkoda strzepic ryja na niego
  • Odpowiedz