Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, to znowu ja, po ok 24h zebrałem 17 lajków + 10 par. Swipe'owałem 2 razy do oporu, że miałem cooldown, więc nie wiem ile mogłem łącznie przesunąć. Coś czuję, że to nie jest zbyt rewelacyjny wynik, ale szczerze mówiąc nie spodziewałem, że ktokolwiek mnie polajkuje. Ze wszystkimi już zdążyłem popisać, ogólnie to 2 razy napisały pierwsze, a 8 razy pierwszy napisałem ja, nawiązywałem do opisu/zdjęcia/spotify, ale jak absolutnie nie było żadnego punktu zaczepienia wysyłałem opener z jakimś abstrakcyjnym pytaniem, wszystkie odpisały. Szukałem dziewczyn 18-23, do 20km (wyszedłem z założenia, że dopóki będą dziewczyny do swipe'owania to nie ma potrzeby brania większych widełek). Pierwsze koty za płoty, więc mam parę pytań. Czy jeśli mam ustawione te 20km, to dziewczyny spoza tych mnie widzą? Raz mi sie trafiła 70km ode mnie i nie wiem czy była w moim mieście przejazdem czy coś? Na ile km wy średnio ustawiacie wyszukiwanie? Naskrobię coś po tygodniu, albo jak może uda się wyciągnąć jakąś różową na kawę/piwo (może być cyrk, nigdy nie byłem na randce), albo zdarzy się cokolwiek innego nieoczekiwanego, czym będę chciał się podzielić. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #przegryw #incel
  • 2
@incelRedemption jak ustawić sobie 70 km to będzie widzieć wszystkich w tym promieniu, jak da cię w prawo to może ci się pojawić na liście ale mi,e byc Tak też ze jest to jakiś głupi błąd Tindera, bo mi czasem wskakują laski oddalone o 1000 km i nie są z Polski.