Wpis z mikrobloga

@Andreth: Obaj panowie mają trochę racji a trochę nie. Argument że ofiara nie krzyczy to żaden argument, ale nie ma jeszcze uzasadanienia wyroku, więc nie ma podstaw do twierdzenia że to był powód obniżenia kary. Jak będzie to będzie można dyskutować, ale nawet wtedy wołanie o konsekwencje dla sędziów bo wyrok się nie podoba jest absurdalne.
Korwin oczywiście napisał debilnie, dziecko nie ma możliwości wyrazić zgody albo nie. Ale bezpodstawne
  • Odpowiedz
@Andreth: W tym wyroku chodziło o kwalifikację czynu. Inna jest kara za gwałt na nieletniej, a inna za seks z nieletnią. Widocznie dowody były niewystarczające by uznać to za gwałt i tyle.
Kryterium jest zastosowanie przemocy, podstepu lub grozby.
A że tego widocznie typowi nie udowodnili, to Sąd ma obowiązek watpliwosci rozstrzygac na korzysc oskarzonego. I tyle
  • Odpowiedz
@Andreth: jak miałem z 11 lat to sebki próbowały mnie okraść, dosłownie 30 metrów od mojego bloku. Gleba, chwytanie za kieszenie, groźby że ma nóż... Nie mogłem wydobyć z siebie choćby jednego słowa.

Kiedyś miałem tego gościa za naprawdę mądrego człowieka, ponieważ używał wielu słów, których znaczenia do końca nie znałem. Teraz jestem o tyle mądrzejszy, że zdaję sobie sprawę z tej prostej sztuczki stosowanej przez polską (ale nie tylko)
  • Odpowiedz
  • 3
Debil to debil, a debil który używa trudnych słów to też debil.


@sing Skoro wypowiedź Korwina jest debilna, to proszę daj mi lepszą odpowiedź na pytanie, w jaki sposób sąd ma rozstrzygać winę za gwałt jeśli jedyny dowód w sprawie, to słowo przeciwko słowu?
  • Odpowiedz
@Andreth: Ciekawe jakby Korwinowi córkę zgwałcili, a ta zakneblowana by nie krzyczała, no mam nadzieję że by się z tym pogodził, że był to po prostu seks i jego córka tego chciała. Co za zjeb.
  • Odpowiedz
powinna wyrazić na to zgodę. Słownie


@CudMalina: Jaki facet ma dowód, ze ta zgoda zostala uzyskana? Skoro brak obrażeń ciała nie jest już potrzebny to jak facet moze sie obronić przed fałszywym oskarżeniem o gwałt?

Kobieta bez jednego zadrapania moze w sadzie powoedziec, ze jedbak nie zgodziła sie werbalnje na seks.

Dlatego tez polecam zawsze nagrywanie intymnych kontaktow z kobietami
  • Odpowiedz