Wpis z mikrobloga

Dziś, o godzinie 0:00 rozpocząłem głodówkę, docelowo 30-dniową z możliwością przedłużenia, efekty będą podawane na bieżąco.
Poprzednia próba niestety się nie udała, ale tym razem będzie inaczej. Najcięższe są pierwsze 72 godziny.

Jeśli się uda osiągnąć cel to dodam też zdjęcia przed i po.

Rezygnuje też z kofeiny we wszelkiej postaci, dieta będzie oparta tylko na wodzie, może zacznę uzupełniać suplementami, jeśli zauważę objawy awitaminozy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Motywacyjne kupione ubrania w rozmiarach L I XL, które będą pasować za około -30/-40 kg.

Cel: nie być ulańcem do rozpoczęcia studiów (koniec października).
Waga startowa: 129,50 (~38,5 BMI)

Po raporty zapraszam pod tag:
#glodowkazmedgeekiem

#glodowka #dieta #zdrowie #chwalesie #oswiadczenie
  • 28
@MedGeek: ja na głodówce (ok 1000 kcal) spaliłem połowę mięśni, a sadło jak było tak było. Znaczy mniej, ale wyglądało to paskudnie i nadal byłem ulany choć wagowo nie miałem nawet nadwagi. Znacznie lepsze efekty miałem na normalnej diecie

Poza tym, 30 dni bez jedzenia nie wytrzymasz, wątpię abyś dał radę 3 XD sama woda to hardkor. Czemu nie chcesz jeść żadnych warzyw żeby zapychać żołądek i hamować odczucie głodu? Kilogram
@MedGeek Miałem na wadze najwięcej w swoim życiu 60kg gdzie ciagle ćwiczyłem przy suplementacji i diecie (cel zdobycia podium na mistrzostwach) to się udało, od tamtej pory coraz więcej nauki, snu po 3h dziennie a czasem nawet nie, papierosy i energetyki i tak do dzisiaj już zostało( ͡° ʖ̯ ͡°) Jem co 2/3 dni powiedzmy 4 parówki i tyle a jak zjem więcej to mnie mdli i wymiotuje