Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@fan_comy: no, masakra. Nogi jakby tonę ważyły, ciekawe dlaczego tak jest. Ostatnio jak miałem świadomy sen to spojrzałem na zegar (gdzieś czytałem że jak we śnie spojrzy się na wskazówki to za każdym razem będzie inna godzina) po czym wszystko dookoła rozjaśniało i wywiało całe pomieszczenie jakby przeszła trąba powietrzna i wskazówki z----------y jak popieprzone po czym obudziłem się (ale tylko we śnie) i nagle było chyba z 6 zegarów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fan_comy: Ktoś kiedyś opisał na wykopie czemu tak się dzieje. Niestety teraz tego nie znajdę. Ale może w google będzie wytłumaczenie.
  • Odpowiedz
@DoTheMonkey: też tak zawsze miałem i mam teorię że jest to spowodowane psychiczną blokadą przed agresją. Od dzieciaka nigdy nie byłem agresywny, zawsze wzbraniałem się żeby komuś w-----ć. Nie wiedziałem nawet jak zacząć. Ciekawe że jak kilka lat temu się odblokowałem (treningi krav maga i kilka krzywych akcji gdzie buły szły w ruch) to te sny się skończyły
  • Odpowiedz
@fan_comy Najgorszy jest tzw. paraliż senny. Mi się tak nieraz zdarza w trakcie zasypiania - mimo pełnej świadomości nie mogę się ruszyć i za każdym razem zaciekle walczę żeby się z tego wyrwać xD
  • Odpowiedz