Wpis z mikrobloga

@fan_comy: Ja kiedyś za dzieciaka często biłem się z kimś we śnie. Ręce zawsze jak z plasteliny. Nigdy nie mogłem go mocno trafić. Aż kiedyś chyba się lekko przebudziłem, ale nie na tyle, żeby wyskoczyć z tego snu i p-------------m z całej siły łapą w półkę nade mną, aż książki pospadały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fan_comy: jak pomagałem mojemu dziecku przy nauce raczkowania i chwytania różnych rzeczy to wszystkie tego typu rzeczy mi sie przypominały, bo widziałem siebie w tych snach.

Za wszelką cene chcesz coś złapać, ale nie jesteś jeszcze wystarczająco dobrze skoordynowany.
Masz problem chwycić przedmiot na swojej wysokości.
Chciałbyś wejść po schodku ale to cholernie ciężka
  • Odpowiedz
@fan_comy: @DoTheMonkey: Wiele osób popełnia błąd i próbuje w snach użyć mięśni do wykonania czynności, które w trakcie snu są zablokowane. Wystarczy sobie wyobrazić, że coś robisz. Mi się raz śniło, że mnie gonili antyterroryści, obok przechodził jakiś kot, po prostu go podniosłem, złapałem jak karabin i wyobraziłem sobie, że przeciwnicy zostają trafieni, no i tak się stało XD
  • Odpowiedz
Ciekawe kiedy zjawisko snu zostanie dokładniej zbadane


@Velixowski: imo jest to trening wyobraźni przed staniem się kolejnym źródłem egzystencji, a tak po prawdzie to po prostu w ten sposób mózg odpoczywa i przetwarza nasze emocje w formie snów, dlatego lepiej się niczym nie stresować, wypić jakieś ziółka, to nie powinno być koszmaru
  • Odpowiedz
nie ma nic bardziej wkurzającego od następującego scenariusza; masz se normalny sen, ktoś cię zdenerwuje, uderzysz go za jego zachowanie, on nagle dostaje wścieklizny i staje się potworem i trzeba uciekać

żenada
  • Odpowiedz
@fan_comy: Może to przeniesienie 'paraliżu mięśniowego', który ma każdy śpiący. Bez tego robilibyśmy sobie krzywdę podczas snu. Chcesz angażować prawdziwe mięśnie, ale są poza twoja kontrolą i przenosi się to uczucie na pole snu.
  • Odpowiedz
witam no ja mam tak jak chce kogoś np pobić, agresja we śnie jest jakaś pomyłką


@DoTheMonkey: mi się ostatnio śniło, że wyszedłem do ringu z najmanem i go n-------m XDD więc czasem można

@fan_comy: bieganie we śnie już ogarnąłem dawno temu, robisz tak, że lewitujesz lekko nad ziemią, i z----------z jak p------y. Niestety odkąd mam prawo jazdy to pojawił się kolejny problem jeszcze gorszy niż bieganie czyli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fan_comy: mi się ostatnio śniło że jechałem hulajnogą elektryczną, nie dość że musiałem się co chwile odpychać to byłem tylko trochę szybcy od idących ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawel_je: mi w snach pokazuje normalny czas, nawet jak kilka razy spojrze. Czytac tez niby sie nie da, a jakos czytam normalnie i literki widac. A co do szybkiego biegania to szybko sie leci jak sie wyobrazi przesuwanie jak w grze. Mozna tez sie teleportowac jak sobie wyobrazimy jakies miejsce. Najlepiej zamknac oczy i wyobraz sobie jakies miejsce w ktorym sie jest i sie tam pojawiasz. Ale faktycznie w snie
  • Odpowiedz