Wpis z mikrobloga

@Meczuluteru: szkoda że toz Białystok sobie z knurem nie radzi,dolnośląski inspektorat już by uwolnił azorka bożego po lajcie w którym knur go uderzył ale Białystok jest p------y
  • Odpowiedz
@Kaz1115: No nie wiem. Chyba w tym kraju za takie cos nie zabieraja. Trzeba czekac az pies bedzie zaniedbany fizycznie to wtedy jedynie mu zabiora. Na tym Podlasiu to calkiem p------e, ze nawet policja mówi, zeby na filmach psa nie pokazywac, zeby mieli spokoj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Meczuluteru: tak jeszcze tylko dodam że pijany s-----a z mojego miasta został pozbawiony ostatnio psa którego ciągnął na łańcuchu zaglodzonego i który to pies zmarł już ma po łypie jak go namierze
  • Odpowiedz
@Meczuluteru: dolnośląski inspektorat jakoś zabiera i kilku s-------i już straciło pociechy a ci z mojego miasto są namierzani przez ludzi którzy szanują zwierzęta bardziej niż sadystow
  • Odpowiedz
@Hubik: i tu jest właśnie kwestia tego czy strusiu go wypuszcza czy,pies sra i leje pod siebie w domku drewnianym.Obstawiam to drugie skoro te tumany same srają i leją pod siebie
  • Odpowiedz
@Wiuwer22: Dobra psina podgryzała szczura i wylądował na dworzu na cale dni i noce. Oby w zime nie musial na dworze siedziec chocia pewnie bedzie zmuszony.
@SnajperzBombasu: Duzy i raczej juz wiekszy nie bedzie z tego co bylo widac po matce i ojcu na kanale tego skrzata co mu go dał.
  • Odpowiedz