Wpis z mikrobloga

Moto odbieram na dniach :-) Jest gdzieś w Poznaniu dobry asfaltowy plac, jednocześnie niezbyt zatłoczony, żeby poćwiczyć sobie motocyklem jakieś manewry? Choćby taki: https://youtu.be/_O0aEN-fN00?t=772

Mam Tesco koło siebie, ale ma kostkę - jak duża różnica przyczepności jest na suchej kostce w porównaniu do takiego asfaltu?

Powyższy filmik przykładowy. Chciałbym sobie czasem poćwiczyć manewry. Umówmy się, że to co na tym filmiku ma się nijak do banalnego omijania przeszkody na egzaminie na A.

#motocykle #motopyry #poznan
  • 15
@prostynick: Ja nawet sugeruję jakoś się tam do nich dopiąć. Na pewno gdzieś trenują. W warszawie takie coś się odbywa nawet chyba dziś w tej chwili na Automobilklubie Polski.
Ktoś, kto coś tam ogarnia,  jak na żywo popatrzy z boku, to i skuteczniej skoryguje twoje błędy.
@CzlowiekZaKierownica: byłem wczoraj drugi raz. Jeździło jakieś autko po jednej stronie (nie L-ka), po drugiej minimalnie inne jeździło (z dwoma Murzynami w środku, zrobili łuk, po czym zaparkowali na 15 minut na placu, więc nie wiem co za akcję robili :D). Chyba nikt tego nie pilnuje, może jakby przyjechała L-ka ćwiczyć to by coś powiedzieli, jakby im jeździć pod nosem i stresować kursanta, a placyk naprawdę idealny. Jak ćwiczyłem na prawko