Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@donOGR: @Umeraczyk: nie wszystkie DLC, na screenie jest lista DLC które wejdą w skład zestawu dla tych którzy kupili grę +

will receive Legacy status, which grants new items including a Golden Cosmos Boost, Dieci-Oro Wheels, Huntress Player Banner, the Est. 2020 Title, all past Rocket League-branded DLCs, and 200+ "Common" items will be upgraded to "Legacy" quality. Items will be granted at the launch of free to play.


Jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tak_masz_racje: nic na to nie poradzisz. Podobne problemy mają gry wyścigowe z licencjowanymi pojazdami i też po kilku latach znikają ze sklepów. Niektóre gry zniknęły z dystrybucji przez utratę praw do muzyki po kilku latach od wydania gry.
Branża gier to nie jest normalne miejsce ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tak_masz_racje: najzabawniejsze w Rocket League jest to, że nie da się kupić DLC z Hot Wheels ale Rivals Arena z Hot Wheels jest dostępna do gry.
To też jest patologia RL że część aren jest kompletnie nieużywana online ani w towarzyskiej ani w rankingowej. Jedyne gdzie tą przykładowo Rivals Arena można użyć to we własnym lobby i w treningu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tak_masz_racje: dlaczego? Licencja obejmuje okres sprzedaży, gdy kupowałem te Batmobile to nigdzie nie było info o tym że kupuję je na X czasu. Kupiłem i mogę ich używać bez ograniczeń, tak długo jak długo działa sklep w którym dokonałem zakupu. A wątpię aby Steam lub Microsoft i inni mieli swoje sklepy pozamykać w najbliższym czasie.
Nawet gdyby w RL wygasła licencja na muzykę i gra nie mogła być dalej sprzedawana, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sodomek: oj tak byczq +1. W Żadnej innej grze nie trzeba tyle praktyki jak w rl. Ale też widzę czemu nie chcą trzymać nowych graczy za furtka o nazwie "darmowe itemy jeśli wygrasz kilkanaście meczy" . A dla graczy platyna + to różnicy nie zrobi.

Tylko szkoda mi nowych co na toksyków i smerfów wpadną ( ͡° ʖ̯ ͡°)