Wpis z mikrobloga

@sodomek: Myślałem, że to będzie działać tak jak w przypadku np. gta 4. Skończyła im się licencja na jakąś tam muzykę to nie przestali sprzedawać gry, tylko po prostu usunęli muzykę z gry.
Generalnie to dla mnie jeden ciul, bo niektóre dlc mam kupione, ale tak czy inaczej to dla mnie dziwne, że skończyła im się licencja na sprzedawanie, ale nadal można używać w grze. Chyba że taką umowę mieli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sodomek: w cs go była ciekawsza historia, w pewnej skrzynce znalazł się skin, którego autor nie miał praw własności do wzoru, valve zmieniło zawartość skrzynki, ale szczęśliwcy którym udało się go dostać mogą go teraz sprzedać za 2-3 k dolarów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TymRazemNieBedeBordo: tak szczerze to z tymi smurfami i toksykami zawsze się na takich trafia. Platyna - Diamond to też nie jest gwarant dobrej gry, raczej takie przebłyski dobrej gry i znajomości mechanik. Wystarczy spojrzeć na naprawdę dobrych graczy i porównać do Diamond - różnice są w każdym aspekcie gry. A jak 3 GC wejdzie na Diamond to wynik meczu potrafi być solidny.

@Tak_masz_racje: w GTA IV poza muzyką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sodomek: wiem z doświadczenia jak grałem w plat z kumplem który był w goldzie, c--j że technicznie odstawal, nasze zgranie było perfekcyjne w niektórych meczach i to wystarczyło, a dużo meczy z--------y bo po 4 czy 5-0 wrzucalismy na luz a randomy zaczęły się zgrywać, a jak pojawią się nerwówka to łatwo można być ukąszonym. Potem w solo byłem za bardzo zależny od pozycji przeciwnika i tam gdzie normalnie wiedziałem
  • Odpowiedz