Wpis z mikrobloga

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill

Jeśli nie jesteś wysoki i przystojny to nie masz szans na prawdziwą miłość. Miłość bierze się z zauroczenia, zauroczenie z pożądania a porządnie występuje tylko wtedy kiedy facet jest przystojny i wysoki.

Owszem, możesz znaleźć sobie partnerkę, możesz być w związku ale to nie będzie miłość. Kobiety często wchodzą w związki z mężczyznami których nie kochają prawdziwie. Facet może być dla dziewczyny dobrą bezpieczną opcją bo na przykład dobrze zarabia lub zwyczajnie różowa wie że przystojniak którego kocha nie chce z nią być albo facet może być dobrym przyjacielem i jest jakaś szansa że różowej się pomiesza przyjaźń z uczuciem i wejdzie w związek z takim facetem.

Kobiety są tak stworzone przez ewolucję że pragną najlepszego samca i wszystkie mają podobne oczekiwania co do wyglądu przez to własnie mamy 20% najlepszych chadów którzy mają powodzenie (czyli mogą liczyć na seks na pierwszej randce, na pierwszym spotkaniu). Reszta facetów musi się napocić żeby wejść w związek i większośc facetów nie ma co liczyć na stosunek na pierwszym spotkaniu.

Jeśli jesteś tym facetem co żeby wejść w związek i uprawiać seks z nowo poznaną różową musisz trochę się namęczyć, chodzić na randki, zapraszać na wyjścia itd to nie jesteś żadnym wygrywem. Chad nie musi nic inwestować w związek (ani czasu ani pieniędzy) bo on sam w sobie jest wartością bo wzbudza porządnie u kobiety bo kobiety są nim zauroczone, zakochane. Każda kobieta jest gotowa uprawiać seks na pierwszym spotkaniu, warunkiem jest tylko odpowiednio przystojny facet.

U mężczyzn jest inaczej, mężczyznom podoba się wiele kobiet i mężczyźni mają różny gust co do partnerek, dodatkowo są mniej wybredni co od wyglądu. Dlatego nie ma kobiet-przegrywów, na każdą znajdzie się facet któremu będzie się podobała.
  • 32
  • Odpowiedz
@01ab: Ale idioci dalej będą gadać swoje
To tak jakby #!$%@? ,że oni właściwie to lubią dzień dzień #!$%@?ć kaszę i chleb ze smalcem podanym w korycie dla świń i nie potrzebują owoców, warzyw, mięsa przyrządzonych i smakowicie podanych XD
  • Odpowiedz
@01ab: Bezwarunkowa miłość poza rodzicami nie istnieje, media, telewizja i sztuka przedstawiająca romantyczną miłość jest tylko słodką deluzją. Prawda jest taka, że to magiczne uczucie to efekt zimnego rachunku wykształconego dzięki ewolucji, to nie jest twoja wina, że nigdy tego nie doświadczysz, ani kobiety, a losowego przypadku.

https://streamable.com/ad6v8p

Po prostu znajdź sobie inne zajęcie.
TechPriest - @01ab: Bezwarunkowa miłość poza rodzicami nie istnieje, media, telewizja...

źródło: comment_1600160102LLXMMbfDTkSwAWkRG8ABsn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Bezwarunkowa miłość poza rodzicami nie istnieje


@TechPriest: istnieje, jak facet jest przystojny to go różowe z automatu kochają.

Sam byłem świadkiem jak różowa dosłownie rozpaczała, płakała jak ją chad zostawił, potem przez wiele miesięcy jeszcze próbowała wrócić do chada.

czyli taki zac efron nie możne być pożądany bo jest za niski (173)?


@Petitrys: #!$%@? wie, może jego nieprzeciętnie przystojny ryj nadrabia wzrost, może pomaga mu metka chada i przystojniaka może
  • Odpowiedz
@cppguy: tak, jakby się pojawił chad przystojniak który by zaczął podrywać tą różową to ona miałaby #!$%@? na swojego średniaka.
  • Odpowiedz
@01ab: jak jesteś przystojny to nawet kobiet nie musisz zagadywać. Byłem kiedyś ministrantem i typiara przyszła po pieczątkę do bierzmowania i wypaliła do mojego przystojnego znajomego, czy z nim nie pójdzie na spacer. Mnie żadna oto nie spytała. Czy znała go? Nie. Byli razem ze sobą 4 lata.
  • Odpowiedz
@01ab: XDDD

Nie wiem jak to jest u was. Może rzeczywiście, jeśli nie czujecie pożądania od samego początku, to już go nie poczujecie. Ale u kobiet często jest na odwrót: pożądanie pojawia się w skutek zauroczenia (które może pojawić się z pierdyliarda innych powodów niż wygląd czy wzrost).

Ale co ja tam się będę produkować. Wy blackpillowcy żyjecie we własnym świecie i nie ma szans na sprowadzenie was do rzeczywistości (
  • Odpowiedz
to ciekawe, moja siostra to 10/10, kreca sie kolo niej najwieksi przystojniacy, spermiarze wypisuja na instagramie, a ona mimo to jest ze sredniej urody chlopakiem xD


@cppguy: jedna jaskółka wiosny nie czyni.

bzdury.

Kobiety mają większe wymagania bo ich wymagań nie obniża chuć i chęć ruchania na 1 randce wszystkiego co się nawinie.


@ElenaGilbert: kobiety mają duże parcie na stały związek a nie na seks, niebiescy odwrotnie.
Różowe mają superwysokie
  • Odpowiedz
istnieje, jak facet jest przystojny to go różowe z automatu kochają.


@01ab: zatem NIE JEST to bezwarunkowa milosc bo kochają za coś a konkretnie za wygląd. Nawet miłość rodziców do ich dziecka nie jest bezinteresowna bo jest to ICH dziecko, ICH geny. NIE MA czegoś takiego jak prawdziwie bezinteresowna miłość, ogólnie nie tylko miłość. Nie ma czegoś takiego jak bezinteresowność w dzisiejszym świecie.
  • Odpowiedz
właśnie jest odwrotnie, niebiescy mogą się zakochać za to że różowa jest fajna i miła, sam miałem tak że dziewczyna która mi się nie podobała zaczęła się podobać jak lepiej ją poznałem i okazała się fajną różową.


@01ab: Jak to szło...? "jedna jaskółka wiosny nie czyni."? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kobiety mają tak że jak od razu facet nie bodoba się fizycznie kobiecie to już nigdy nie
  • Odpowiedz