Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Jestembogaty: tak myślałam. Wywlekłes jakieś obrazki z d--y, pewnie niezwiązane w żaden sposób z lekcjami wychowania seksualnego i próbujesz argumentować xD

Słabe, serio
  • Odpowiedz
@Jestembogaty

@Amishia: jakie źródło? Masz zboczeńca z lgbt, który obnaża się przed dziećmi, jakich dowodów jeszcze potrzebujesz? XD


To jest jedna jednostka, co nie znaczy, że każdy, kto jest homoseksualny będzie się obnażał przy dzieciach oraz przecież jest też dużo zboczeńców, którzy nie są homoseksualni, a robią tak poje*ane rzeczy. Przez jedną jednostkę nie można mówić o każdym, bo podobne podejście miał Hitler co do Żydów i no chyba
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: ty wiesz, że nawet płody w brzuchu matki się masturbują i nikt ich tego nie "uczy"? XD zresztą masturbacja jest zdrowa, o ile nie jest uzależnieniem i wolałabym, żeby moje dzieci uczyły się, że to nic złego, niż żeby słuchały, że pójdą za to do piekła.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: to ty najpierw coś poczytaj zanim wchodzisz w dyskusje i jak na tacy pokazujesz swoje braki w edukacji. Masturbacja u dzieci jest bardzo częsta, robią to „automatycznie”, nie wiedząc o co dokładnie chodzi. Wystarczy przeczytać coś innego niż biblia, np jakąś encyklopedie medyczną albo inne badanie lub artykuł, które możesz znaleźć w internecie. Chyba, że zrobienie researchu i wpisanie tego w google też cię przerasta i powinnam wysłać ci
  • Odpowiedz
Szkoła to nie miejsce na żadne ideologie, ani z prawej ani z lewej strony


@wioseneczka: Ale szkoła z całą pewnością to miejsce na filozofię. Na podważanie tego, co niepodważalne. Na kwestionowanie autorytetów, i rzeczy które powszechnie są uważane za prawdę. Pozbawiając szkół ideologii, pozbawiasz ich uczniów krytycznego myślenia.

Jak wiele ludzi odwróciłoby się od katolicyzmu, gdyby usłyszeli że Bóg nie
  • Odpowiedz
@ciocia_spod_lobza: Ty mówisz o czymś zupełnie innym. Ja mówię o tym, żeby w szkole nie było krzyży, bo to z góry zakłada że szkoła nie jest świecka. Nie mówiąc już o programie nauczania, bo tam nie ma miejsca nawet na filozofię, o której mówisz ¯_(ツ)_/¯ przynajmniej według naszych rządzących
  • Odpowiedz
Ty mówisz o czymś zupełnie innym. Ja mówię o tym, żeby w szkole nie było krzyży, bo to z góry zakłada że szkoła nie jest świecka. Nie mówiąc już o programie nauczania, bo tam nie ma miejsca nawet na filozofię, o której mówisz ¯\(ツ)/¯ przynajmniej według naszych rządzących


@wioseneczka: A ja osobiście uważam, że w szkole powinny być krzyże po to, aby młodzi ludzie w końcu zdali sobie sprawę że
  • Odpowiedz