Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luk_1mex: postęp jest błyskawiczny bo to mimo wszystko nowa technologia, jak wychodziło ps1 to nikt się nie przejmował posiadaczami nesa ;)

Pewnie będą update softu jeszcze kilka miesięcy bo czemu nie, pewnie gry w większości też będą działały na obu questach tylko na 2 będą dużo ładniejsze. Ja swojego questa sprzedałem tydzień temu jak się okazało, że już wycofali z produkcji jedynki i prawie wszędzie są niedostępne, przecieki były z wielu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darvd29: wiadomka, wspieram te VRy od pierwszego Oculusa z Kickstartera to tym razem dam innym pociągnąć temat :). Szkoda że nie ma oledow... To mnie najbardziej boli bo wizualia mam w dupie gdy się dobrze bawię w Robi Recall gdzie gra ma duży downgrade ale za to nie ma cięć w mechanice gry.
@Raffael: Ciekawe czy waga spadła bo front mi leciał do przodu i trzeba było robić upgrady paska. Miałem pierwszego rifta to zrobił na mnie wow, quest już mniejsze.. Czekam na moment gdzie ekrany będą na tyle dobre że czcionka w virtual desktop będzie do odczytania jak na normalnym monitorze, i wtedy laptop do #!$%@?. HTPC gdzieś w szafie, i siadasz normalnie na kanapie oculusa zakladasz i sobie odpalasz 3 monitorki i
Ciekawe czy waga spadła bo front mi leciał do przodu i trzeba było robić upgrady paska


@Byku555: Taa, też kupiłem pady żeby przenieść nieco obciążenia na tył.

slyszalem ze Link idzie do Pc podlaczyc


@lodowka_z_piwnicy: Jak najbardziej i działa bardzo dobrze a jak ma się w domu WiFi 5GHz w standardzie AC to można pograć bez kabli w ogóle dzięki "Virtual Desktop".
@Raffael: ja swój oculus kupiłam w kwietniu i teraz słyszę, ze ta 2 taka niesamowita, ze o wiele lepsza od 1 i tak mnie kusi, a jednocześnie szkoda mi kupować drugiego,