Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@agaja: Chodzi mi o przyzwoitość... Ukryć się albo pójść w odosobnione miejsce. Może jestem dziwna ale gdybym ja karmiła piersią, to czułabym się źle wiedząc, iż przykułam uwagę przechodniów.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: wiesz co... W 99% przypadków nawet nie wiesz, że mijasz karmiąca.
Dziecko zasłania pierś, z boku wygląda jakby kobieya malucha tulila i żeby czegoś sie dopatrzeć to naprawdę trzeba się po prostu gapić..
Większość kobiet też wcale nie ma ochoty żeby ktoś je oglądał, zwłaszcza, że rozprasza to dziecko i wszystko wydłuża.
Czasem niestety może zdarzyć się sytuacja awaryjna i no wtedy gorzej, jednak większość matek karmiących wiedzac, że może
  • Odpowiedz
@agaja: Na tym zdjęciu w tym poście widać idealnie tą pierś... A nie można odciągnąć mleka w domu i mieć ze sobą butelkę? Wydaje mi się, że tak byłoby lepiej.

@Jakis_Leszek: Moim zdaniem powinna się wtedy udać do miejsca gdzie przebiera się dzieci albo do toalety.

@Fix: Ja bym się patrzyła, moim zdaniem zawsze można znaleźć ustronne miejsce.
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Też tak sądzę, bo bądź co bądź, ale jednak pokazuję się trochę piersi przy karmieniu, a to jest jednak miejsce publiczne.
W sumie można też brać ze sobą odciągnięty pokarm i karmić butelką ;)
  • Odpowiedz
ale wy macie pojęcie... tak zabierać i karmić dziecko w kiblu super higienicznie...w jakiejś przebieralni czy pomieszczeniach przeznaczonych których prawie nigdzie nie ma... nakarmić w domu no jasne bo nie macie dzieci i nie macie pojęcia że tak się nie da...tak samo jak nie da się dziecka zaprowadzić do toalety przed wyjściem a potem po kilku godzinach tak jak wy potraficie dopiero znowu skorzystać z toalety... ale co niektórzy z was dorosną
  • Odpowiedz