Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: ja uważam, że to nie jest problem.
I też nie wyobrażam sobie gapić się na taką kobiete.

pierś... A nie można odciągnąć mleka w domu i mieć ze sobą butelkę? Wydaje mi się, że tak byłoby lepiej.
  • Odpowiedz
@agaja: Ale restauracja jest miejscem publicznym i moim zdaniem lepiej iść wtedy z dzieckiem do toalety, nie mówię by zamykać się w kabinie. Gdybym była dzieckiem ze świadomością to wolałabym jeść w toalecie, gdzie nikt na mnie i moją mamę się nie patrzy i mogę spokojnie zjeść, a raczej pić mleko.
Widziałam raz kobietę karmiącą dziecko na ławce przed szkołą z wywalonym cycem, ewidentnie nie robiła tego dyskretnie :(
  • Odpowiedz
@agaja gratuluję że ci się chciało napisać taki komentarz ja skróciłem do minimum bo miałem przeczucie że nie warto się rozpisywać... no i widzisz pierwszy komentarz pod twoim potwierdza że ludzie nic nie rozumieją.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: No to ta jedna, no różne są.
Większość kobiet też nie czuje się komfortowo karmiac tak publicznie, zapewniam Cię.

Natomiast nie - toaleta nie jest dobrym miejscem.
Nie ma tam gdzie usiąść przecież nawet.
Gdzieniegdzie są specjalne pokoje, ale nierzadko też są zlokalizowane np.razem z toaleta dla inwalidów, co
  • Odpowiedz
  • 16
@Neko-chan51 też jesz w toalecie?
Karmienie piersią to rzecz tak naturalna, że już bardziej się nie da - jest dozwolone absolutnie wszędzie. Jeśli kogoś to obrzydza/stresuje to on ma problem.
  • Odpowiedz
@agaja: Powinno być więcej takich obiektów jak właśnie te pokoje rodzinne - tak to się chyba nazywa. Ja nie miałam okazji tam być więc co do muzyki się nie odniosę, ale to fatalnie że ktoś stwierdził "A weźmy puśćmy muzykę matce karmiącej/przebierającej dziecko". A nie wiem, nie można dziecka na rękach karmić? Tak się pytam.

@batnam: Jakbym była dzieckiem to nie miałabym nic przeciwko. Problem ma też kobieta.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: Oględnie mówiąc... Bardzo strednio takie karnienie jest wygodne. Wykonalne może ze starszym dzieckiem, które współpracuje, ale takiego z kolei nie ma potrzeby karmic na g---t.

Pokojów powinno być dużo więcej i powinny być dużo bardziej komfortowe. Bo często takie te "rodzinne" to obskurne przewijaki w toalecie dla inwalidów albo strednio czyste... A w takich miejscach to nawet korzystanie Z WC jest nieprzyjemne, a co dopiero karnienie.
I no to
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: ja czesto obserwuję co się dzieje dookoła mnie, nigdy nie widziałem żeby jakaś kobieta w ten sposób kaemila jak na zdjeciu. Każda przykrywa sie delikatnie jakąś tetrą.
Odpowiedz sobie, czemu właściwie tak bardzo Cię to rusza i nie daje spokoju?
  • Odpowiedz