Wpis z mikrobloga

Nie palę papierosów, ale kojarzę marki różne. Dopóki nie weszły te obrazki z narządami, dziurami z boku czy zębami, lubiłem przy kasie oglądać paczki podczas czekania. Nie wiem dlaczego, ale te pudełeczka wydawały mi się ładne.
Wczoraj na Orlenie widziałem Caro. Myślałem, że ich nie ma od dawna i nie wrócą, a tu come back jak Frugo. Aż mi się przypomniały czasy dziecięce i wakacje na wsi, tam wuj palił właśnie takie :) Może wrócą też "Sobieskie biało-niebieskie", które to mój ojciec kupował dawno temu po około 5,5zł za paczkę. Dziwne rzeczy potrafią utkwić w pamięci dziecka :)
Niestety papierosy typu Klubowe czy Sport znam tylko z nazwy, nigdy nie widziałem. Pewnie jeszcze mnie nie było na świecie jak zaczęły znikać.
#papierosy #palenie #przemyslenia
BulgarskiTaboret - Nie palę papierosów, ale kojarzę marki różne. Dopóki nie weszły te...

źródło: comment_1600069614aUOFhxWvQfPr4J2FUqlANF.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@HAL10K: Serio? Caro były cały czas? Jakoś przez lata nie rzuciły mi się w oczy, a zwykle na stacjach robię pobieżny przegląd fajek :)
@Student_AWAS: Czuć PRL w tej etykiecie :D No właśnie, u mnie rodzice palili i zdarzało się, że jakaś moja kurtka śmierdziała choć nie wisiała w miejscu gdzie było palone.
W ogóle moi rodzice kiedyś kiedyś mieli durny zwyczaj palenia w kiblu w domu XD Tak po
  • Odpowiedz