Wpis z mikrobloga

Kurczę muszę przyznać że tydzień temu kupiłem sobie #iqos wcześniej paliłem papierosy jak smok na trzeźwo a po pijaku to już w ogóle szkoda gadać. Wczoraj trochę wypiłem i myślałem że wrócę do palenia o dziwo zapaliłem tylko dwa papierosy a w tygodniu nic. Nie wiem czy tylko na mnie to tak zadziałało ale muszę przyznać że iqos przynajmniej w moim przypadku pomaga rzucić palenie. #papierosy #rzucaniepalenia
  • 6
Kurczę muszę przyznać że tydzień temu kupiłem sobie #iqos wcześniej paliłem papierosy jak smok na trzeźwo a po pijaku to już w ogóle szkoda gadać. Wczoraj trochę wypiłem i myślałem że wrócę do palenia o dziwo zapaliłem tylko dwa papierosy a w tygodniu nic. Nie wiem czy tylko na mnie to tak zadziałało ale muszę przyznać że iqos przynajmniej w moim przypadku pomaga rzucić palenie. #papierosy #rzucaniepalenia


@Kostan32: pomaga na maksa,
@Kostan32: Ciekawe, czy w #iqos jest jakaś substancja, która obrzydza tradycyjne papierosy? Spodziewałbym się tego po koncernach tytoniowych w sumie. Obrzydzają ci swój produkt, tylko po to, abyś uzależnił się od innego ich produktu tworzonego na tej samej bazie, który nie ma negatywnego PR'u i jest "zdrowszy". To już chyba teoria spiskowa, choć prawdopodobna imo. Mimo wszystko wydaję mi się, że ludzie po prostu odzwyczajają się od smaku papierosków, który nie